Malutki twisterek Jumper

/ 3 odpowiedzi
czy ktoś z  grupowiczów łowił tym twisterkiem, najmniejszym? Dostałem info od kolegi, że na pewnej rzeczce klenie i jazie biorą właśnie na białe twisterki (dzisiaj, pomimo wiatru i deszczu), więc pomyślałem o tych jumperkach. Co prawda słabo biorą, bo woda zimna, ale biorą.
Wrzucam foto tych gum, ze strony dragona.

pozdrawiam

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

kaban


Ot twister jak twister, ale nie licz na to, że będzie to przynęta na każdy dzień i każde łowisko (rzeki rządzą się swoimi prawami i co stanowisko to i inna przynęta) a o porach dnia i roku nie wspomnę. Z jedna nawet najlepszą (z opisu) przynętą na ryby bym się nie wybierał. (2012/03/11 19:44)

menofthenight


Zakupiłem niedawno około 20 sztuk tych twisterów i jak dla mnie mają zbyt cienkie ogonki, które bardzo łatwo się deformują. To na pierwszy rzut oka, ponieważ jeszcze nimi nie łowiłem :) (2012/03/11 19:48)

radzik19821982


To kupię te jumperki dzisiaj.
Menofthenight - cieniutki ogonek przyda mi się do łowienia we wstecznym prądzie i w zastoiskach.

Kaban - mam twisterki dwóch innych firm, ale jak wiadomo, lepiej zabierać różne twisterki, więc dokupię ze 20-30 szt. tych maleństw.
Na tej rzece nie łowiłem jeszcze w tym roku, więc na zaczepach pewnie trochę pourywam przynęt. Rozpoznanie wody jest kosztowne :-)

Z 10 gumek wrzucę do mieszanki kolorystycznej innych gumek: seledyn, czarny i żółty, może przebarwią się w fajny deseń. Ktoś próbował te gumeczki w ten sposób przebarwiać?

pozdrawiam (2012/03/12 08:19)