Malowanie ripperów - jakie farby?

/ 8 odpowiedzi
Witam!
Dostałam paczkę białych ripperów. Nigdy nie bawiłam się w robienie przynęt. Chciałam się dowiedzieć w jak łatwo sposób zdobyć materiały do pomalowania gumy, jakie farby do tego użyć tak aby kolorki nie schodziły? Chętnie zajęłabym się pomalowaniem moich "rybek" .
Czy dałoby się pomalować je zwykłymi plakatówkami, a później czymś zaimpregnować? 
Draq


Gumy kosztują kilka groszy, a dostępne są chyba wszystkie barwy jakie można wymyślić więc według mnie szkoda zachodu. A jak pomalujesz plakatówkami i zaimpregnujesz czymś to pewnie nie będą pracować. Wiem, że gumy Dragona dobrze chłoną kolory z markerów, ale nieco zmieniają kolor(np. czerwony marker = pomarańczowa guma-chyba, że będziesz dużo razy malować). Równie dobrze możesz spróbować odbarwić gumy przykładając inne kolory do białej gumy. Seledynowe relaxy farbują niemiłosiernie praktycznie każdy kolor ;) (2014/01/04 19:59)

oliwia100


Może gumy nie są drogie, ale mam hurtową ilość białych gumek,a do tego sama chciałabym się pobawić kolorami.  (2014/01/04 20:02)

u?ytkownik221


http://www.pirania-sklep.pl/spike_it.html (2014/01/04 20:10)

oliwia100


Super, dzięki Kristoph1 !
Jak macie jeszcze inne sposoby to też bedę wdzięczna. (2014/01/04 20:16)

Arkadius


Możesz zawsze spróbować z użyć do tego celu markerów nie zmywalnych, do białych gum poleciłbym kolor czerwony malując je w okolicach głowy, robiąc kropki, lub łuki. Również miałem wyniki jak malowałem gumy delikatną warstwą lakieru do paznokci z brokatem. (2014/01/05 11:50)

irex


Tusz z drukarki może dać radę. (2014/01/05 13:13)

oliwia100


Dzięki. Chyba jednak spróbuje kupić zwykłe markery wodoodporne, powinno zadziałać. (2014/01/05 18:38)