Zaloguj się do konta

Małe pytanie w sprawie łowienia

utworzono: 2012/03/31 21:11

Uwaga! Ten wątek został zablokowany - nie możesz odpowiadać na posty

bmk20w

Chciałbym się zapytać czy mogę łowić bez karty wędkarskiej jeżeli mój tata jest leśniczym i jezioro PZW znajduje się w jego lesie . Mam 12 lat
[2012-03-31 21:11]

domin77

Las nie jest twojego taty,jezioro należy do pzw mając 12 lat możesz łowić pod opieką dorosłego członka pzw [2012-03-31 21:33]

bobus86

poczytak kolega Regulamin tam wszystko znajdziesz lub poszukaj na forum ten temat jest ruszany jakies dwa razy w tygodniu az sie brzydnie w kolo odpowiadac na jedno i to samo
[2012-04-01 02:05]

withanight88

witamMożesz łowić bo na pewno twój tata zna wszystkich strażników w swojej okolicy(na pewno kupują od twojego ojca drewno na LEWO)tak że nie wykupuj znaczków i łów ile się da a jak by co to powiedz że tata leśniczy i się odczepią!!!

Bo to w Polsce. [2012-04-01 08:38]

Waldi Fish

witamMożesz łowić bo na pewno twój tata zna wszystkich strażników w swojej okolicy(na pewno kupują od twojego ojca drewno na LEWO)tak że nie wykupuj znaczków i łów ile się da a jak by co to powiedz że tata leśniczy i się odczepią!!!

Proszę nie demoralizować chłopaka. Rośnie nam nowe,  młode pokolenie wędkarzy i należy je wychowywać w duchu praworządności.
[2012-04-01 09:13]

domin77

Marexx po co piszesz takie bzdury,ten chłopak ma 12 lat nie jest zorientowany w temacie więc pyta na forum a ty z takimi tekstami wyjeżdzasz [2012-04-01 09:20]

Diablo

Marexx po co piszesz takie bzdury,ten chłopak ma 12 lat nie jest zorientowany w temacie więc pyta na forum a ty z takimi tekstami wyjeżdzasz

Racja
[2012-04-01 10:04]

SNAJPEROO7

Marexx zmień lekarza
[2012-04-01 10:05]

Thomas67

Dokładnie. My potraktujemy wpis jako żart oparty na doświadczeniu z życia, natomiast młode chłopaki potraktują to jako wskazówkę i dobrą radę.... warto przy takim wpisie zaznaczyć że jest to żart nie proponowany do wprowadzenia w życie.
[2012-04-01 10:10]

Przemo-77

Panowie z bólem serca muszę przyznać że marexx obnażył naszą rzeczywistość.
[2012-04-01 10:11]

Diablo

Panowie z bólem serca muszę przyznać że marexx obnażył naszą rzeczywistość.

No i jak będzie takiego zachowania uczył dzieciaków to do Sądu Ostatecznego będzie taka rzeczywistość.
[2012-04-01 10:18]

szczepcio

Polska rzeczywistość.Doradztwo złe.
[2012-04-01 10:24]

Waldi Fish

Właśnie to miałem na myśli pisząc post wyżej. Tyle narzekamy, że wszędzie korupcja, że kłusują kłusownicy, że odłowy próbne przez PZW pustoszą wody, że firmy wynajmujące zbiorniki pustoszą je i na inne działania. Pokolenia pamiętające czasy PRL i wychowane na jego negatywnych wzorcach będą powoli odchodzić, ale czy nowe pokolenia będą lepsze, mam szczere obawy patrząc na nasza rzeczywistość. Dlatego ważne jest kreowanie odpowiednich wzorców zachowań nawet na Portalu wędkarskim. Nasz świat będzie takim jakim go stworzymy, a młodzież taka, jaką ją wychowamy.
[2012-04-01 10:25]

Bernard51

Ludzie którzy robia cos pozytywnego wokol siebie i dla potomnych nie wypisuja tego na portalu w formie poluczen dla innych bo to co robia w zupelnosci ich satysfakcjonuje.
A marexx napisl to dzis i napewno wiedzial ze bedzie czytane to dzis 1 IV
[2012-04-01 10:33]

Diablo

Ludzie którzy robia cos pozytywnego wokol siebie i dla potomnych nie wypisuja tego na portalu w formie poluczen dla innych bo to co robia w zupelnosci ich satysfakcjonuje.

Żart a oskarżenie o nielegalną sprzedaż drewna- nie widzisz różnicy?
[2012-04-01 10:38]

Waldi Fish

Rozumiem, że ta uwaga dotycząca pouczeń mnie dotyczyła. Może jest i słuszna, ale może zrozumiesz motywy, jak podam, że przez kilkanaście lat byłem nauczycielem i wychowawcą, więc może to jest takie moje zboczenie zawodowe. Niemniej, niczego złego nie miałem na myśli.
[2012-04-01 10:40]

Romuald55

Nie piszę Kolego ,bo nie chcę mieć takich kolegów panie marexx. Mam nadzieję,że ojciec tego młodego adepta sztuki wędkarskiej spotka się z panem w sądzie za bezpodstawne oskarżenia.
A swoją drogą co robią moderatorzy że tacy ludzie są na forum. [2012-04-01 10:48]

Bernard51

No z drzewem masz racje tu troszke zaszedl za daleko, ale nie linczujmy odrazu za pochopna moim zdaniem mirexx-a odpowiedz.Nie jestesmy az tacy bez skazy aby widziec u innych tylko bledy.
[2012-04-01 10:48]

MASTINO

Aż trafi się jeden jedyny strażnik, który o dziwo nie kupuje drewna (bywają i tacy wariaci) i chłopak i tata leśniczy będa mieli zrobione kuku. A poza tym ci strażnicy mają swoich synów i oni też na pewno zastawiają sidła na sarny i dziki w tym lesie, a tata-leśniczy przymyka na to oko i im tego nawet pilnuje, nie? Bo ci strażnicy to pijacy, a każdy pijak to złodziej..... Brawo "kolego", brawo. 

[2012-04-01 10:50]

Waldi Fish

Wydaje mi się, że za daleko zabrnęliśmy we wzajemnych oskarżeniach. Bądźmy tolerancyjni i załóżmy, że kolega napisał to jako żart primaaprilisowy i skończmy już te wzajemne oskarżenia z racji, że zbliżają się święta, więc nie psujmy sobie nastrojów.
[2012-04-01 10:55]

adler

Witajcie .

Zakończmy już dyskusję na temat niefortunnego wpisu kol.Marexx - Marka . Wpis został usunięty , a kol . Marek otrzymał regulaminowe ostrzeżenie . Proszę skupmy się na konkretnej odpowiedzi dla młodszego kol. Maćka lub zamknijmy ten wątek jeśli uważacie że temat wyczerpany . 

Pozdrawiam Krzysztof O . -adler.

[2012-04-01 11:17]

MASTINO

Uważam osobiście, że sprawa jest wyjaśniona, reakcja moderatora jest prawidłowa, temat wyczerpany. :) [2012-04-01 11:26]

adler

Witaj Maćku ( bmk20w ) .

Myślę że otrzymałeś odpowiedź na Swe pytanie ? 

Widzisz , dobrze że pytasz , lecz należy jak koledzy wyżej zauważyli CZYTAĆ Regulaminy i szukać pierw w zasobach forum . Tak więc więcej inicjatywy z Twej strony . Jeśli masz jeszcze jakieś pytania to pisz także na priv do którego kolwiek starszego stażem wędkarza , na pewno nie odmówi Ci pomocy . 

Pozdrawiam Krzysztof O . - adler . 

[2012-04-01 12:02]