Mała propozycja...

/ 19 odpowiedzi

  • konto usunięte

u?ytkownik3053


przepraszam od razu że się dodało puste... przyzwyczajony robić "Shift+Enter"

To teraz przejdę o co mi chodzi w wielu forach i innych portalach jest coś takiego jak
"ostatnio zalogowany na blogu" "konto powstało" itp
Fajnie by było jak by na naszym portalu takie coś było można by było wiedzieć ile już dana osoba jest na naszym portalu czy jeszcze z niego korzysta itp Znam kilku z portalu co są już długo a pkt mają max 40 a dużo z nas nie potrzebnie patrzy na tą punktacje i tak samo miło by było wiedzieć czy mój kolega jeszcze z tego portalu korzysta i czy napisać mu wiadomość bo wiem że przeczyta bo np był 2 dni temu a jak widzę że był z 5miesięcy temu to już daje mi do zrozumienia że nie warto... Ale sami oceńcie czy jest to ciekawe czy nie ?? (2010/02/03 14:05)

u?ytkownik7463


Może to i dobre by było. Redakcja na to nigdy nie przystanie. Bo teraz twierdz, że na portalu jest zalogowanych 26768 użytkowników. A to pokazało by całą prawdę. Aktywnych jest ze sto razy mniej osób. Wtedy już reklamy nie będą się tak sprzedawały. (2010/02/03 19:30)

u?ytkownik3053


Michal39 masz racje jest TYLKO od kiedy ale TEGO NIE MA U BLOGERÓW... a o to mi chodzi...
Jakub masz racje ale przecież ciągle coś się dzieje wiec czemu by miało coś spaść codziennie są nowe artykuły... ciekawostki itp a na forum to aż się pali........ heh (2010/02/03 21:34)

hubi


Popieram tak powinno być . (2010/02/03 22:13)

margor1976


czasami korzystam z ,, podlaskiego portalu wędkarskiego " tam przy każdym wejściu na strone widzisz kto jest obecny w danej chwili i dodatkowo jest czat .............. tak panowie czat bardzo dobre rozwiązanie do szybkiej komunikacji, kiedyś kolega dyrekto kilka krotnie ubiegał się o takie rozwiązanie, ale niestety bezskutecznie. może warto by było o to powalczyć.

                                          
                                              
                                                
                                                WIĘCEJ CZATU !!!!!!!!
                                              ____________________   (2010/02/04 21:24)

Norbert Stolarczyk


Ja uważam że sporo pomocnych narzędzi przydałoby się na naszym portalu jak i zarówno dla moderatorów więcej rozwiązań i uprawnień.
Planuje napisać artykuł na ten temat archiwizując wasze propozycje które nie od dziś są wygłaszane na tym forum.
To prawda że był poruszany temat czatu, lecz warto zauważyć że nasze forum właśnie w takiej formie jest zrobione więc dubel nie byłby wskazany.
Ja osobiście wolałbym coś na wzór NKTalk komunikator portalowy do tak jak powiedzieliście szybkich informacji, moje oraz innych użytkowników, wstępne propozycje:

-widok on-line (z możliwością -niewidoczny) informator zalogowanych użytkowników (alias)         wraz z opcją (ilość ukrytych)
-komunikator
-możliwość zaznaczenia usuwania wybranych wiadomości oraz zaznacz wszystkie (to znacznie przyspiesza nadzór niechcianych lub niepotrzebnych wiadomości priv)
-zestaw narzędzi nawigacyjnych przy tworzeniu artykułów ( przykład forum)
-panel użytkownika taki sam jak w galopuje.pl (wszystkie narzędzia w jednym miejscu one-touch) (2010/02/04 21:52)

u?ytkownik6499


Norbert  parę propozycji  - Przebudowa narzędzi bloga , na kształt obecnego forum - kolor czerwony  bo tak mi na tym zależy  moje pomysły  tego  uwarunkowane ! - Chronometr, wyraźna informacja  kto ile czasu jest na portalu  - klikając  MÓJ PROFIL  mam zakładkę

Zmiana danych użytkownika 

  więc prosił  bym o dodanie szybkiego wejścia   w zakładkę
Roman Ganowski alias gangaleon  gdzie są info.  O MNIE/ WPISY/  ŁOWISKA  ...itp
może po kliknięciu  loginu ( tego z kluczykiem )  na głównej stronie  było  by łatwiej    I sprawa  opisu zdjęć w galerii , ni jak nie możemy zmienić  ? lub  dodać  opis pod  poszczególnym  zdjęciem ? (2010/02/05 09:05)

u?ytkownik3053


fajnie fajnie mi sie podoba :D
ja zostaje przy tym :
- widoczność kto od kiedy jest na portalu
- ile jest "w danym momencie" na portalu
- kiedy ostatni raz był zalogowany
teraz przejdę do Galerii:
-aby były rubryki jak dodajemy zdjęcie żeby wybrać czy dodajemy rybę czy coś innego
- jak rybę to miejsca na wpisanie "cm" "kg" "na co" "o jakiej porze" itp

A Cholernie mi zależy na tym co wymieniłem wyżej :D (2010/02/05 13:08)

Waldi Fish


Zawsze coś można zmienić, ale co to tylko kwestia dyskusji. (2010/02/09 16:59)

glizdziarz


Ja dodałbym przycisk [Edytuj] w forum. Już wyjaśniam po co on. Ano po to, żeby można było poprawić choćby błędy i literówki. Czasem w ferworze pisania powstają różne "michałki" i niestety nie ma możliwości ich poprawienia. Na wielu forach działają i np pozwalają edytować wpis bez ograniczeń ale pod wpisem pojawia się informacja kiedy był edytowany. Albo inna wersja to pozwala edytować wpis np przez 24 godz lub mniej. (2010/02/11 09:39)