Zaloguj się do konta

"Mała Wisła 1"-jakie efekty?

utworzono: 2014/04/01 05:52
artur864

Witam.Jako że wczoraj skończyło mi się pozwolenie na wędkowanie mam dylemat gdzie wykupić następne.Ostatnie 2 lata miałem pozwolenie na jezioro goczałkowickie i odcinek rzeki Wisły od jeziora do mostu w Strumieniu.Teraz zastanawiam się nad pozwoleniem od mostu w drugą stronę,czyli Obwód Rybacki "Mała Wisła 1"Nie bardzo jestem zadowolony z połowów gdzie do tej pory łowiłem ale nie wiem jak wygląda to na tym drugim odcinku.Mam bardzo Wielką prośbę żeby wypowiedzieli się Wędkarze którzy łowią na "Mała Wisła 1" czy warto i ewentualnie jakaś miejscówka morze?Szkoda 145zł zaryzykować.Z góry dziękuję
[2014-04-01 05:52]

89krzysztof

Ja co roku opłacam Goczałkowicie + zezwolenie na wody PZW i coś tam połowię. Jeśli łowiłeś na goczałkowickim to i w tym roku zapłać, będzie bez problemu. Tylko że podrożało o 10 zł;)
[2014-04-01 06:46]

artur864

ktoś jeszcze może się wypowiedzieć?Żadnej uczciwej ryby nie złowiłem i widziałem że inni też nie.Wiadrami po 20kg wynosili płocie,krąpie i leszcze po 20 cm.Nie o to mi chodzi,o metrowe sztuki też nie ale jakąś przyzwoitą rybę.Nie chodzi tylko o to że idzie się na ryby-po ryby ale czasem fajnie było by coś przynieś do domu. ;) [2014-04-01 19:47]

Laser77

Witam Cię. Ja w tym roku opłaciłem Wisłę Małą niziną. Na ryby jeżdżę co 2-4 tygodnie na kilka godzin, a efekty w tym roku: zima i wczesna wiosna to masa płoci w wymiarze max 25 cm, wiosna i lato to kilka karasi pod 40 cm i kilka leszczy do 45 cm, no i oczywiście masa drobnicy. Na grunt to najlepiej po zmroku bo wtedy drobnica nie obskubuje przynęty. Na 6 wyjazdów (2-3 godz) na spinning - 6 szczupaków pomiędzy 41-48 cm i jeden sandacz 47 cm, kilka ładnych okoni. Nie mam zbyt dużego dośw. i nie jestem jakimś wytrawnym wędkarzem, a łowię głownie z synem rekreacyjnie bez specjalnych przygotowań. Porównując do PZW to bajka.Sam myślę na przyszły rok zrezygnować z PZW i dodatkowo opłacić Goczałkowice. Czy są tam fajne miejsca na spinning? [2014-07-22 11:20]

Piotr 53

na goczałkach są dobre miejsca i na spina i na  białą rybę, warto jednak mieć ze sobą co najmniej  wodery, w większości spinningując trzeba brodzić w wodzie poza pas trzcin okoń i szczupaki lubią tam przebywać, ale są też miejsca gdzie można porzucać z brzegu pozdrawiam. [2014-07-23 08:02]

Laser77

dzięki, proszę jeszcze o info gdzie lepiej od drogi Strumień - Pszczyna czy od Zarzecza, okolice ujścia Bajerki. Dodam, że ostatnio mi się ładny szczupaczek wypią przed samym podbierakiem w Drogomyślu, tak na oko mógł mieć między 80-90 cm. Dzięki i pozdrawiam [2014-08-20 10:50]

Laser77

Witam, czy ktoś ostatnio był na Wiśle? Jakieś wyniki na drapieżniku? Ja coś ostatnio kiepściutko. Najwyżej jakieś okonki na otarcie łez. Zero szczupaka czy sandacza.
[2014-10-29 12:23]