Majówka - śmieciówka, czyli zaśmiecanie łowisk

/ 15 odpowiedzi / 4 zdjęć

Celem tego postu jest zamieszczanie zdjęć tego co spotkaliście na łowiskach.

Ja dzisiaj coś takiego:

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

konrad_leo

Widzę że ktoś polował na szczupaczka bo wszędzie leżą żywce :)

To i tak miałeś farta bo ja często widzę takie widoki w wodzie a nie na brzegu :(

Szkoda słów.

PDK

(2011/05/02 15:05)

Slyder

A to moje spostrzeżenie. Nic dodać nic ująć. Tragedia, nie ma kto egzekwować kar za zaśmiecanie środowiska. (2011/05/02 15:11)

chipsusmaximus

A tutaj z dzisiejszego dnia jakieś miski, puszki po farbach i nie wiadomo jeszcze co tam było. Tragedia Panowie, albo inaczej "To jest Polska" - tyle. (2011/05/02 16:54)

użytkownik57785

TEMAT PRZENIESIONY

zaśmiecanie łowisk

Blogi Wyprawy wędkarskie na forum utworzono: 2011/05/02 19:15

śledź ten temat

damian8324
Witajcie na pewno każdego prawdziwego wędkarza bardzo boli zaśmiecanie łowisk przez innych. Macie jakieś swoje pomysły jak temu zapobiec?? Mój jest taki ze władze PZW powinny każdemu kto opłaca składki pozwolić wlepiać mandaty innemu który zaśmieca wtedy wędkarz by pilnował wędkarza i myślę ze problem by się po części rozwiązał. A wasze sugestie??

odpowiedz
zgłoś naruszenie
#274767 wysłano: 2011/05/02 19:19

kostekmar
No cóż, ale to jest jednak niemożliwe. Po pierwsze takie wychowanie wynosi się z domu, albo człowiek ze wsi wyjdzie, a wies z człowieka nigdy. "To jest Polska".

odpowiedz
zgłoś naruszenie
#274772 wysłano: 2011/05/02 19:23

pilatto
Moj pomysł jest taki troche mało rewolucyjny...sprzątajmy po sobie. Ja sprzątam zarówno po sobie jak i po tym, który był przede mną. Powiem szczerze, że choć to przykre i wkurzające, to nie boli mnie to. Nie lubię siedzieć w śmietniku.
(2011/05/02 19:41)

kostekmar

A oto widok z dzisiejszego popołudnia i na dodatek z innego łowiska. (2011/05/03 22:39)

Ketsaic89

Mastiff co ty chcesz od wsi?? ja bylem przed wczoraj na Chańczy i przyjechały buraki z MIASTA powtarzam Miasta i zostawili taki syf ze sie w głowie nie miesci a byli pare godzin. dobrze ze starszy pan na nastepny dzien (gospodarz dzialki) przyszedł i zrobil z tym pozadek bo płakac sie chciało na sam widok. Jak masz cos do wsi to najpierw wychowaj swoje miasto (2011/05/04 10:36)

Ketsaic89

sam jestem ze wsi i sie tego nie wstydze, a co do twojego pomysłu odnosnie tego ze wedkarz ma pilnowac wedkarza to jes troche bez sensu bo to przewaznie nie wedkarze sa najwiekszym problemem tylko urlopowicze i co takiemu zrobisz?? (2011/05/04 10:38)

nantai

zgadzam sie, wielcy miastowi to gorsi syfiarze i brudasy (2011/05/04 10:43)

Ketsaic89

dziekuje za poparcie.Nie mam na celu wszczynania awantury ale mnie zdenerwowala wypowiedz kolegi z ktorego wypowiedzi mozna wywnioskowac kto ze wsi to zły,brudas i wogóle (2011/05/04 10:46)

barrakuda81

To co zobaczyłem nad Wisłą 2 maja powaliło mnie na kolana.Złapałbym takiego tępego bydlaka jednego z drugim wsadził mu te jego śmieci w d.... i wrzucił do wody!Żeby chociaż ten syf wrzucili do worka i zostawili w jednym miejscu ale nie!Nie chce się!Przyjdzie powódź to sama posprząta.Albo jest się człowiekiem albo chamem.Brak słów... (2011/05/04 11:26)

rufi26

a ja to mam taki troche niekonwencjonalny pomysl , jak by tak ujac w regulaminie ze tak jak obowiazkowe jest posiadanie karty wedkarskiej , tak samo obowiazkowe powinno byc posiadanie worka na smieci , starczyl by jakis taki z 20-30 litrow , za nieposiadanie w razie kontroli - klacz mandacik . A moze by tak , zeby bylo prosciej , kazde kolo PZW w ktorym dokonywalo by sie skladek rozdawalo by w ramach tej skladki rocznej z dziesiac woreczkow na dobry poczatek , moze niektorzy by sie nauczyli , juz bylby jakis malutki plusik , a podejzewam ze kazdy wedkarz ktory by posiadal przy sobie takowe worki , zabral by juz nawet troszke tych smieci znalezonych nad woda , moze nie wszyscy naturalnie , ale jakas czesc napewno , i napewno wtedy patrzyl by jeden na drugiego jak opuszcza stanowisko . Ja osobiscie mam przysobie od zawsze takie worki na smieci , nietylko sa one przydatne na moje czy niemoje smieci , ale uzywam ich rowniez do transportu mokrego podbieraka czy siatki czy rybek zeby niezamoczyc tapicerek bagaznika , a kazdy chyba wie jak to pozniej pachnie . (2011/05/04 14:01)

barrakuda81

Pomysł jest racjonalny i sensowny.Niestety obawiam się,że trafiłby on tylko do tych ktorzy juz maja"zaszczepiony"pewien poziom kultury i świadomości ekologicznej.Reszcie chamstwa pewnie nie przeszkadza stos smieci nad woda.Ciekawe czy w swoich mieszkaniach też toną we własnym g...... (2011/05/05 09:58)

Ketsaic89

panowie wedkarze wedkarzami jedno pudełeczko po robakach ktore jakis wędkarz zostawi jest niczym przy tym co robia (szybcy) urlopowicze.Chodzi mi o takich co nad wode przyjezdzaja na pare godzin i zostawiaja po sobie gory puszek butelek i innych śmieci,nie obrazajac tych urlopowiczów któży nad wode przyjezdzaja np. na tydzien oni maja juz kulture bo nie zostawiaja po sobie smietnika tak jak wedkarze,poprostu my jestesmy czesto nad woda i chcemy ja zastac nie zasmiecona wiec taka ja zostawiajmy opuszczajac swoje miejsce...

ketsaic89 (2011/05/05 10:20)

użytkownik67361

A tutaj z dzisiejszego dnia jakieś miski, puszki po farbach i nie wiadomo jeszcze co tam było. Tragedia Panowie, albo inaczej "To jest Polska" - tyle.

Wszystko się zgadza niestety. Ale co zrobić żeby to zmienić ? (2011/05/05 10:36)

cegielny

U mnie na cegielni przy brzegu(a raczej w wodzie) leżą opony i dużo butelek, a najciekawsze jest to, że nie ma tam drogi. (2011/05/05 12:31)