Zaloguj się do konta

MAJ-CZERWIEC - pierwsze kroki...

utworzono: 2009/01/29 19:42
kalmar

czytałem roztrząsany przez szanowną Szaloną i rysiek38 problem woblera i okresu ochronnego szczupaka :) I TAK SOBIE UŚWIADOMIŁEM, :) że od początku grudnia nie byłem na rybach :( z różnych względów, i już trudno mi usiedzieć na miejscu. Pomyślałem co zrobię kiedy przyjdzie marzec, potem maj i czerwiec :) a potem lipiec :) ok 7 marca na pewno od wczesnych godzin rannych lub późnych nocnych na miętusa :) 1 maj na jeziorze na szczupaki :):):), w czerwcu nie odpuszczę sandaczom :):):):) a potem lin, sum :):):) aż mi się mordeczka śmieje, :( a do tej pory to może będę mógł choć na płocie i okonie, klenia czy jazia może wyskoczyć :) ehhhhhhh ;) zima trochę zagościła (mrozy pierwsze od 4 lat takie silne w szczecinie), więc może i ryby zaczną odbijać sobie mroźną zimę :) pozdrawiam i ... połamania [2009-01-29 19:42]

rysiek38

nie wiem jak dla was ale dla mnie 1maj to najwazniejsze swieto - musze byc nad woda bez wzgledu na cokolwiek ,mysle ze tez tak macie!!! [2009-01-29 19:51]

klocek

Jasne rysiu!!!!! To święto pracy i spinningu można powiedzieć że to już tradycja wędkarska!!!! Choć jak już tylko czuć w powietrzu wiosnę to wypuszczam się z kolegami aby przewietrzyć spinningi i dorwać jakiegoś okonka czy klenika [2009-01-29 20:17]

hydrobud

Dlaczego dopiero w maju , ja sezon rozpoczynam dużo wcześniej . Pod koniec marca jak pogoda dopisuje a słoneczko kilka dni dogrzeje,udaje mi się wyciągnąć pierwszego wymiarowego lina . [2009-01-29 20:20]

rysiek38

zle mnie troszke zrozumiales hydrobud ja tez zaczynam wczesnie wlasnie lin,wzdrega,okon,karas leszcz lub karp ale 1maj to zebaty!!! [2009-01-29 20:25]

Może coś dla nas biedaków zostanie do pierwszego maja bo jak obiło mi się o uszy ciągna chłopaki z podlodu szczupaczki na wałki aż huczy a kontroli nima. [2009-01-29 20:48]

hydrobud

Nie pomyślałem o łowiących na spining, przecież oni tak konkretnie to zaczynają dopiero od maja. Ja zaś spiningiem łowię tylko w maju. [2009-01-29 21:04]

kalmar

nie no :) płocie i okonki to wcześniej hydro :) ale tak poważnie i na cały dzionek to tak od maja można się połasić, no i potem :):):) ... nocki :) [2009-01-30 12:12]