MĄDRY PREZES -DOBRY ZARZĄD= ROZWÓJ WĘDKARSTWA POLS

/ 4 odpowiedzi
DOBRZE PROWADZONY ZARZĄD KOŁA PRZEZ MĄDREGO ODDANEGO SPRAWIE PREZESA PRZYCZYNIA SIĘ DO ROZWOJU WĘDKARSTWA -PRZYKŁADEM JEST KOŁO NUMER 11 -OPOCZNO MIASTO- CZY SIĘ MYLĘ?-nie TO WIDAC Z KAŻDYM NADCHODZĄCYM DNIEM.
KYLON

Oczywiście kol. przesadza,żeby było wszystko ok.sam prezes nic nie zrobi,musi być zarząd jak palce jednej ręki,a w kole nr 11 tak właśnie jest.Chciałbym ,żeby członkowie kola byli zadowoleni z pracy zarządu.Ale jest przysłowie,że jeszcze się taki nie urodził żeby wszystkim dogodził.Siemanko (2009/02/12 19:40)

champion

DOBRZE ,ŻE TEGO PRZYSŁOWIA NIE BIEŻESZ DOSŁOWNIE I NIE ZRAŻASZ SIĘ GŁUPIMI DOCINKAMI-UWAŻAM ,ŻE JESTEŚ BARDZO DOBRYM PREZESEM -ORANIZATOREM-KOLEDZY Z ZARZĄDU TO WIDZĄ I POMOGĄ W ROZWOJU WĘDKARSTWA-TAKIE ZAANGAŻOWANIE SIĘ UDZIELA INNYM-TAK TRZYMAJ A WSZYSCY BĘDĄ POMAGAĆ, CO ZAPROCENTUJE NIEBAWEM.BYĆ MOŻE -BĘDĄ MÓWIĆ RÓŻNIE I DOBRZE I ŻLE ALE EFEKTY TWOJEJ I ZARZĄDU PRACY BĘDĄ WIDOCZNE NIEBAWEM.POZDRAWIAM (2009/02/12 20:04)

swiezy

Masz racje KYLON jeszcze taki się nie urodził a prezes jest tylko reprezentantem koła . Bez modrego, współpracującego zarządu nic sam by nie zdziałał ale na twoim miejscu wcale bym się przejmował ludzi w zarządzi masz super !!! Życzę całemu zarządowi owocnej współpracy i jak najwyższych wyników w rywalizacji kół okręgu piotrkowskiego . (2009/02/12 20:43)

KYLON

Dzięki Świeży za życzenia.Nie chcę składać żadnych obietnic, myślę,że praca zarządu będzie widoczna i doceniona,ja zrobię wszystko ze swojej strony żeby koło działało prężnie. (2009/02/13 14:13)