MAD CAT Spin vs Black Heavy Duty

/ 1 odpowiedzi
Witam mam zamiar kupić wędkę sumową lecz też chciałbym powyciągać jakieś mniejsze ryby jak nadarzy sięokazja :)
Zastanawiam się nadMAD CAT Spin 300cm 40-150g - DAM Mad Cat lubBlack Heavy Duty 300cm 200-300g - Mad Cat Dam lecz jeszcze wchodzi w gręDAM MADCAT BLACK ALLROUND 2.85m 100-250g. Ktoś używał ? Może pomóc w wyborze ?
Adelberg

Witam kolego. Ja napiszę tak że posiadam takie "trzepadło do dywanów" jak madcat heavyduty green długości 2.40. Moje zdanie jest takie że nie zamienię tej wędki na żadną inną. Super wykonanie - przelotki blank rękojeść stopka itd. Zastanawiałem się jednak nad długością i doszedłem po kilku latach do wniosku że takie wędzisko jest uniwersalne w miarę tzn i na grunt i na kuter jako morskie i jako ciężki spining. Lubię łowić nad rzeką wiadomo miejscówki nie zawsze są idealne więc i wymachiwanie kijem około 3 metrów czasami może przynieść wiele strat. Ja mam 1.75 wzrostu na kiju jakieś 80g i spokojnie daję rade tym kijkiem wywalić na odpowiednią odległość. Zaznaczam że przy tych kijkach nie ma mowy o delikatności tu chwytasz i wywalasz przed siebie ile fabryka dała. Pozdrawiam Wojtek. (2019/02/03 20:26)