Luty - pierwszego...?

/ 8 odpowiedzi
Z czystej ciekawości-jeżeli ktoś dziś był w poszukiwaniu kropka to niech napisze co "przeżył". U mnie z rana (szósta) to -25 a w południe (w cieniu) -10. Wytrwałym powodzenia życzę.
u?ytkownik37642


U mnie wszędzie lód także rozpoczęcie sezonu pstrągowego odpada,też ciekaw jestem co u innych? (2012/02/01 14:44)

ryukon1975


Warunki u mnie nie odbiegają od normy podkarpackiej.Zima była dotąd przychylna,teraz trzeba okazać pokorę i te dwa czy trzy tygodnie w takich warunkach "odpuścić".
Samo poruszanie się po zmarzniętych,stromych i ośnieżonych brzegach to wyzwanie nie wspominając o warunkach do łowienia,mróz i lód. (2012/02/01 14:59)

SpinerZbok


uuu wielu by chciało (łącznie ze mną) połowić dziś pstrążki ale cała Polska zamrożona;) (2012/02/01 15:02)

SpinerZbok


No rzeczywiście ciepełko, nawet listki na drzewach wyrosły:) (2012/02/01 15:24)

kazik1975


Zima jeszcze potrzyma ja sezon chcę  zacząć w marcu , jeżeli pogoda pozwili , i zacznę od Klenia (2012/02/01 20:51)

Pitbul


Taka mała prośba do Koleżanek i Kolegów łowiących na mrozie z zacięciem C&R, oraz w pozostałych przypadkach dotyczących "niemiarków":Starajcie się nie wyjmować ryby z wody,a jeśli nie ma innego wyjścia to na jak najkrótszy czas. T. (2012/02/01 23:27)

kaban


Taka mała prośba do Koleżanek i Kolegów łowiących na mrozie z zacięciem C&R, oraz w pozostałych przypadkach dotyczących "niemiarków":Starajcie się nie wyjmować ryby z wody,a jeśli nie ma innego wyjścia to na jak najkrótszy czas. T.

To fakt,że wielu kolegów o tym nie myśli (rybki to stworzenia zmiennocieplne) -różnica temperatury i powietrza a także ciepło naszych rąk przy pamiątkowej fotce może mieć bardzo zgubny wpływ na kondycje wypuszczonej ryby. Dołączam się do tej prośby. (2012/02/02 09:13)