Luty na Odrze

/ 6 odpowiedzi
Jestem ciekawy czy ktoś z was próbował przechytrzyć klenia na odrze.Wiem że jest to końcówka lutego,ale coś mnie ciągnie by pojechać i spróbować.
wirefree


Klen stoi jeszcze tak jak inna ryba na zimowiskach, mozesz polowic w zatokach i starorzeczach jak tam jest. (2015/02/21 17:41)

Pimik


łowię na zimowisku barek we Wrocławiu i na Odrze, efekty na tą chwilę mizerne i raczej płociowe ale ostatnio w środę na zimowisku na samym końcu przy cyplu widać było oznaki żerowania klenia tak więc powoli może zacznie ruszać w stronę wartkiej wody;) (2015/02/21 17:49)

krzysztof-tomiak


Powiem szczerze, że troszeczkę się zmartwiłem ,ale i tak pojadę.Te prawie dwa miesiące siedzenia w domu bez wędkowania to koszmar.Czyli recepta, to termos z kawą i wypicie nad wodą. (2015/02/21 18:05)

kaczor69


Mam pytanko do Kolegów z Wrocławia. Czy można dojechać nad zimowisko II samochodem na przeciw cypla (bez konsekwencji prawno-finansowych)? Z góry dziękuję i pozdrawiam (2015/03/09 13:19)

Pimik


Mam pytanko do Kolegów z Wrocławia. Czy można dojechać nad zimowisko II samochodem na przeciw cypla (bez konsekwencji prawno-finansowych)? Z góry dziękuję i pozdrawiam





Niestety nie dojedziesz kolego tam . Na cypel zakaz i tylko policja jak nas kontroluje to wjeżdża a po drugiej stronie zimowiska wszystko rozgrzebane bo remont węzła wodnego który się skończyć miał w listopadzie 2014 potrwa jeszcze pewnie z 2 lata. Chyba że masz coś 4x4 to zawalczysz (2015/03/09 14:59)

kaczor69


Wielkie dzięki kolego (2015/03/10 07:43)