Lutowy szczupak

/ 28 odpowiedzi
luxxxis


Dla ścisłości mówimy o przyłowie a nie celowym polowaniu na rybę w okresie ochronnym. Druga sprawa , to nie jest twój prywatny portal na którym możesz decydować , jakie zdjęcia ma ktoś wstawiać . Jak widać większość olewa takie fotki ,dlatego moderator ich nie usuwa.



Dla ścisłości mówimy o celowym polowaniu na szczupaka,patrz moje posty powyżej,druga sprawa-nawet jesli nie jest to mój prywatny portal to mam pełne prawo do tego aby starać się eliminować nieporządane treści a to zdjęcie narusza x zasad związanych z dobrym smakiem,regulaminem i co najważniejsze -z wędkarską etyką.Ciche przyzwolenie na pojawianie się takich kwiatków,ich akceptacja,to zwykłe chamstwo podyktowane lenistwem,cenzurka dla delikwenta który to widzi olewa i nie robi nic.
Wędkarstwo to magia,sztuka,świetny sposób na spędzanie wolnego czasu na łonie przyrody,nauka jak można to robić szanując JĄ jednocześnie,dobry sposób na wpojenie tych zasad młodzieży,dzieciom,aby chociazby na moment oderwać je od komputerów i pokazać że istnieje inny świat.Fotografia ryby ubitej w okresie ochronnym na największym portalu wędkarskim w polsce mówi o wiele za dużo o tym jak jest a być nie powinno,mówi o tym że można mieć w dupie rapr i inne przepisy niekoniecznie wędkarskie.Mówi o tym że wszystko można nagiąć dla własnych potrzeb bo inni tak robią i nic się nie dzieje,mówi o tym że ryba to tylko kawał głupiego mięcha i nawet w okresie ochronnym można na nią polować,ubić i zjeść.
Pomyśl jaką wędkarską wiedzę i jakich zasad przestrzegał ten dzieciak,wtedy czternastoletni,dziś dziewiętnastolatek,zerknij na ten baner na jego profilu chciałbyś aby twoje dziecko miało w blogu wpis-Dla tych co zza krat oglądają biało zielony świat?
Bo ja nie.
Sprawa ostatnia-to że moderatorzy  nie usuneli tego ścierwa przez te lata nie mówi o tym że akceptują je w takiej formie i postaci,i że nie widzą nic złego w tej fotografi,jeśli tak twierdzisz to ich poprostu obrażasz maleńki.Nie sposób przefiltrować wszystkich treści tego portalu,jest to fizycznie niemożliwe i dopiero teraz w ich rekach są odpowiednie narzędzia do takich zabiegów.Gdy ja tutaj moderowałem to mój panel był tak ubogi że głowa boli,jedno co mogłem to usuwać wpisy z forum i nic więcej,każda inna akcja to było pisanie do admina a ten laskę kładł na wszystko,jak leci,no i portal sie rozdupczył...Teraz dopiero po tych siedmiu latach bytności w tym miejscu mogę powiedzieć że czuć powiew wiosny,jest lepiej,stabilniej,moderatorzy robią kawał dobrej choć niewdzięcznej roboty.
Dzięki Spines,mam dług u ciebie.
Pozdrawiam,wątek do zamknięcia. (2015/02/18 09:12)

RadoslawM


Maleńki,

Sprawa ostatnia-to że moderatorzy nie usuneli tego ścierwa przez te lata nie mówi o tym że akceptują je w takiej formie i postaci,i że nie widzą nic złego w tej fotografi,jeśli tak twierdzisz to ich poprostu obrażasz maleńki.

Gdzie ja moderatora obrażam? Nie było zgłoszeń naruszenia regulaminu, to nie usuwali. Ty dalej nie kumasz o co chodzi w twoich prośbach. Logiczne, widok martwej ryby w okresie ochronnym nie jest przyjemny. Fotka zniknęła tylko dlatego ze w tym wątku wywiązała się wymiana zdań.

Mi chodzi o fakt, że może to być narzędzie to celowego uprzykrzania komuś życia na portalu. Tak to można zgłaszać każde zdjęcie. Np. ktoś wstawi zdjęcie pięknego Sandacza 10 lipca. Ja napisze do redakcji że znam historię tej ryby i została złowiona 10 kwietnia. Co szanowna redakcja ma usunąć takie foto?

Faktycznie wątek do zamknięcia.  

(2015/02/18 11:10)

luxxxis


Czytaj ze zrozumieniem-sam łowca w rubryce wpisał kiedy-luty 2010,widzisz tu narzędzie do uprzykrzania życia? nie fota mnie boli lecz data połowu wpisana przez łowcę.
Reszta-patrz wyżej.
(2015/02/18 12:47)