Zaloguj się do konta

Ludzka podłość i bezmyślność nie zna granic :(

utworzono: 2011/04/02 08:12
kolo205

Pierwsza wyprawa w tym sezonie na ryby i taki zawód :( jakiś bezmyślny baran wyrzucił całą przyczepę śmieci wprost na zbocze koryta rzeki poprostu brak słów :( [2011-04-02 08:12]

Kamik

Spisałeś numery :P?

[2011-04-02 09:11]

Wedkarz60

Nie mają gdzie tego syfu wywalać tylko nad rzekę brudasy , potem pływają w rzece jakieś butelki puszki itd . Niech by sobie te śmieci wsypał do swojego domu albo na podwórko a nie zasyfia rzeki . Jak nie do lasu to nad rzekę wywalają syfilisy jedne !
[2011-04-02 17:17]

Dobry wieczór.

Cóż, niestety, gdy ma sie za daleko do łba, to żadna głupota nie jest straszna. To genetycznie przekazywana przypadłośc z dziada pradziada, z babki prababki. Genów nie zmienisz, jak i hormonów nie oszukasz. To najczęściej działanie świadome, wykalulowane i zaplanowane. Pozostaje mieć nadziję, że kiedyś zasypie go góra śmieci i w tym smrodzie spędzi wieczność. Pozdrawiam serdecznie!

[2011-04-02 20:39]

Lutii

Ja raz przylapalem kolesi jak wywalal smiecie do wody i w czciny bo jak pozniej sie tlumaczyl nie stac go niby na zaplacenie za wywoz smieci a to przeciez jest maly grosz ale jak sie jezdzi furami wypasionymi to go kurde stac!!! Ja poradzilem sobie bardzo szybko z tym delikwentem,poszedlem do znajomego policjanta on zrobil szybka akcje oczyszczania jeziora a kosztem obarczyl tego kolesi ci go przylapalem i koles zamiast 10zl miesiecznie za wywoz smieci zaplacil kilkanascie tys za oczyszczanie jeziora i wywoz smieci no i teraz jak go widzialem to juz nie jezdzi mercedesem tylko kosmicznym tylko stara astra poobijana
[2011-04-02 20:55]

striggley

ludzie ludźmi byli i będą tacy co prawda trzeba ich tępić , ale ja chodząć po łowiskach w mojej okolicy (choć to jest na pewno w całej Polsce ) widzę że tony śmieci zostawiają wędkarze a fakt ten czyni ich pseudowędkarzami, od paczek po przyponach, po zanętach prowiancie , papierosach puszki po piwie , torby foliowe i cokolwiek tylko przestało być im potrzebne podczas wędkowania zostawiają w miejscu swojego wypoczynku to się nazywa szmaciarstwo i sk...syństwo wieśniactwo i niedojrzałość psychiczna taki sk..wiel powinien wędkując zamiast ryb wyciągać z wody same gacie i kalosze żeby nigdy nic na haku mu się nie zawiesiło
[2011-04-02 22:34]

marcinbogdanski

Witam kolegów i koleżanki po kiju:)

Dziś pojechałem z kumplem nad wodę, aby rozejrzeć się za miejscówką na niedzielny wypad, znalazłem wspaniałe miejsce. Kiedy ujrzałem z daleka wspaniałą zatoczkę pomyślałem, że to właśnie to. A kiedy poszedłem na miejsce zauważyłem, że nie tylko mi się te miejsce podoba, ale innym wędkarzom. Niestety tym którzy są zwykłymi brudasami było pełno śmieci po zanęcie, po robaczkach i wiele innych opakowań. Zastanawia mnie tylko jedna rzecz, czy taki niechluj tak samo się zachowuje w domu, czy jak wypije napój to butelkę wyrzuca na środek pokoju?? Co taki pseudo-wędkarz sobie myśli, przecież sam sobie szkodzi. Jeżeli nie dba o środowisko to nie dba o swój własny wypoczynek nad wodą a chyba każdy chcę wypocząć i połowić wspaniałe dorodne ryby które nie lubią brudnej wody.

DBAJMY O ŚRODOWISKO!!!!!
[2011-04-02 23:10]

Sniper64

Jak wszędzie...:(
[2011-04-02 23:17]

Sniper64

Jak wszędzie...:(

[2011-04-02 23:18]

jarek30

nie tylko nad woda się tak dzieje w lasach przy drodze ludzie wyrzucają gdzie maja bliżej nawet jak wracają z urlopu zamiast zabrać ze sobą do domu i tam wyrzucić do śmietnika to wyrzucają   na pobocze        
[2011-04-03 07:03]

Patrol94

I niestety tak będzie. U mnie to samo - 150m przed łowiskiem - kupka śmieci, a nawet dwie. Na samym łowisku znów... i można tak w nieskończoność. Mam zdjęcia, ale teraz nie chce mi się ich wrzucać - zrobię to pod wieczór, to zobaczycie Panowie jak u mnie jest... [2011-04-03 09:31]

kolo205

niestety numerów nie spisałem bo to musieli wyrzucić na jesieni ,wiem bo jak jezdzilem na szczupaka to tej chałdy śmieci nie było o to fotka :(

[2011-04-07 11:02]

kolo205

oprócz tego jeszcze pościnali w zime drzewa ,które rosły nad samym brzegiem grube pnie pocieli i pozabierali a gałęzie zostawili na lodzie lód się rozpuścił i wszystkie gałęzie wylądowały w rzece a były tam takie dobre łowiska :( nie dość ,że pokradli drzewa popsuli wszyskie łowiska to jeszcze do tego zrobili wysypisko ;ręce opadają;(  [2011-04-07 11:14]

konrad_leo

w takim śmietnisku pogrzebać może jakieś namiary z listu lub czegoś takiego będą i takiego śmieciarza obciążyć kosztami czyszczenia. Tak było u nas na prywatnym łowisku. Wystarczyła koperta z adresem.

PDK

[2011-04-07 11:59]

striggley

w takim śmietnisku pogrzebać może jakieś namiary z listu lub czegoś takiego będą i takiego śmieciarza obciążyć kosztami czyszczenia. Tak było u nas na prywatnym łowisku. Wystarczyła koperta z adresem.

PDK

a jeśli taki śmieciarz wyrzucił śmieci z własnego kubła z posesji i zapakował w worek a ktoś jemu podrzucił śmieci ktokolwiek był znajomy i wywalił śmieci ze schowka z auta,czy z kieszeni  z kąd   kolwiek , a w nich min. kogoś dane ,kogoś kto nie ma i nie miał nigdy nic wspólnego z tym chamem, to będzie oskarżony o zaśmiecanie ? czy ciągany po sądach i policji ? taki przykład tylko , dane w śmieciach nie ujawniają winowajcy , owszem można po takim tropie uderzyć ale co kiedy tam trop się kończy a osoba się nie przyznaje i nawet nie wie jak jej dane się znalazł;y w stercie śmieci .....a to mągą być dane o każdym z nas

wiem trochę zagmatwałem ale tak po prostu mi na myśl przyszło. śmieci nie zawsze pochodzą od osób prywatnych , mogą być to firmy czy zakłady pozbywające się syfu za free, oszczędzając na prawidłowej utylizacji
[2011-04-07 14:28]

kasztelan15

gdzie Łukasz to jest na łazach koło glinianej góry ,bo tam też niezły śmietnik,zobaczymy co na jeziorach po zimie zostanie.
[2011-04-08 18:12]

perwer

To teraz jak leżą to tel.do gospodarza łowiska ,lub do miasta co gospodaruje terenem niech zbierają.Nie da sie uchronić przed debilami ,którzy wyrzucają śmieci,natomiast leżeć tez tak nie mogą.Kary są za małe ,a jeszcze mniejsza skuteczność w łapaniu takich gości.Na zachodzie za taki numer to byś spłacał taka grzywne jak u nas dobre alimenty,dlatego taki preceder był ,jest i będzie u nas.To dotyczy sie zwykłych idiotów jak i firmy którym lepeij pare groszy kary zapłacić  niż utylizować.
[2011-04-08 18:26]

jarek30

tylko ostatnio oglądałem w telewizji ze przy granicy z Niemcami jak pamiętam w telewizji uwaga ludzie z strony niemieckiej wyrzuczaja   śmieci na nasza stronę i co się wypowiadał strażnik graniczny    
[2011-04-09 08:48]

tylko ostatnio oglądałem w telewizji ze przy granicy z Niemcami jak pamiętam w telewizji uwaga ludzie z strony niemieckiej wyrzuczaja   śmieci na nasza stronę i co się wypowiadał strażnik graniczny 

Tak, Niemcy przejeżdżają granicę o świcie z workami śmieci w bagażnikach i wyrzucają do osiedlowych śmietników w naszych przygranicznych miasteczkach, a nawet w naszych lasach zostawiają całe wory syfu niemieckiego. Osty (Niemcy wschodni) to brudasy i pyskacze. Ja mieszkam kilkadziesiąt kilometrów od granicy, kol. @radekszumocki mieszka na samej granicy, i wiemy co potrafią szwaby robić z naszymi lasami, parkingami, akwenami.    

[2011-04-09 09:15]

Tak, Niemcy przejeżdżają granicę o świcie z workami śmieci w bagażnikach i wyrzucają do osiedlowych śmietników w naszych przygranicznych miasteczkach, a nawet w naszych lasach zostawiają całe wory syfu niemieckiego. Osty (Niemcy wschodni) to brudasy i pyskacze. Ja mieszkam kilkadziesiąt kilometrów od granicy, kol. @radekszumocki mieszka na samej granicy, i wiemy co potrafią szwaby robić z naszymi lasami, parkingami, akwenami.    

Maciek może jaśniej, co potrafią robić ? [2011-04-09 09:19]

Maciek może jaśniej, co potrafią robić ?

Cześć. Co potrafią? SYF ! I to co na zdjęciach powyżej to norma w naszych lasach przygranicznych, parkingach i wodach. A do tego dochodzą gumy porozwalane na wszystkich parkingach, drogach leśnych, zjazdach, przez wiernych niemieckich mężów.

[2011-04-09 09:24]

O jasny gwint, prawdę mówiąc miałem inne zdanie o niemcach, a tu zdziwko :0 [2011-04-09 09:27]

W przygranicznych lasach jak trafisz na wór smieci, to na 100% to są śmieci niemieckie.  [2011-04-09 09:27]

W przygranicznych lasach jak trafisz na wór smieci, to na 100% to są śmieci niemieckie. 

Jak to dobrze mieć sąsiada........hehe [2011-04-09 09:31]

O jasny gwint, prawdę mówiąc miałem inne zdanie o niemcach, a tu zdziwko :0

Wschodni Niemcy???? Chłopie! Popelina, wstyd, brud, chamstwo i paniska! Polaków mają poniżej poziomu gleby. Zachodni Niemcy i wschodni, to dwa różne narody. 

[2011-04-09 09:31]

superjaro

Witam Kolegów

Problem śmieci i wyrzucania ich tam gdzie się podoba aby się ich pozbyć to tak jak walka z kłusownictwem - walka z wiatrakami! To jest ludzka głupota tego Koledzy nie zmienimy ponieważ niektórzy to mają zakodowane w swoich słabo myślących głowach. To poprostu problem pokoleniowy.

pzdr

[2011-04-09 09:33]