Ludzka podłość i bezmyślność nie zna granic :(

/ 49 odpowiedzi / 5 zdjęć
u?ytkownik61983

O jasny gwint, prawdę mówiąc miałem inne zdanie o niemcach, a tu zdziwko :0

Wschodni Niemcy???? Chłopie! Popelina, wstyd, brud, chamstwo i paniska! Polaków mają poniżej poziomu gleby. Zachodni Niemcy i wschodni, to dwa różne narody. 

Tak, tak, tego się domyślam , ale żeby aż tak ? (2011/04/09 09:33)

u?ytkownik61983

Witam Kolegów

Problem śmieci i wyrzucania ich tam gdzie się podoba aby się ich pozbyć to tak jak walka z kłusownictwem - walka z wiatrakami! To jest ludzka głupota tego Koledzy nie zmienimy ponieważ niektórzy to mają zakodowane w swoich słabo myślących głowach. To poprostu problem pokoleniowy.

pzdr

Czyli wychodzi na to że powinniśmy zacząć od siebie samych, dawać przykład innym , szanować to co natura nam potrafi dać, a tym samym powinniśmy coś jej oddać w podzięce ? Nie do każdego oczywiście to dociera , jeżeli ktoś był bałaganiarzem na swoim podwórku , nie wiedział gdzie włożyć i co zrobić z brudnymi skarpetkami to czego od takiego można oczekiwać, przyjdzie mamusia lub żoneczka i posprząta, dobre co ? to taka łatwizna,  ? Posprzątanie po sobie aż takiego wysiłku nie wymaga, trochę woli i wybiegnięcie myślami do przodu że może jeszcze jutro tu wstąpię z kolegami którzy przecież mogą poznać po małym szczególiku że to są moje zabawki ......... (2011/04/09 09:44)

jarek30

no niestety tak jest i najlepsze ze państwo polskie nie morze nic zrobić  a sasiedzi sie wymigoją od tego problemu byłem ostatnio od strony czeskiej ani jednego kiepa papierka od naszej strony miedzy Szklarska porębą tez czysto a jednak można żyć w czystości z sąsiadami     (2011/04/09 09:46)

u?ytkownik57785

Tak, tak, tego się domyślam , ale żeby aż tak ?

Niemcy mieszkający w domkach, płacą ok 200 euro miesięcznie za wywóz śmieci raz w tygodniu, a 80 euro za wywóz raz w miesiącu. A że to mają obowiązkowe, to dziwnym trafem wszyscy tylko raz w miesiącu maja pełne swoje śmietniki. A że do Polski przyjeżdżają conajmniej raz w tygodniu na zakupy, to przy okazji biorą swoje śmieci. Mam kolegę, który mieszka w Słubicach, a pracuje we Frankfurcie za mostem w takim ichnim ZGKiM i mi to właśnie opowiadał.

(2011/04/09 09:49)

u?ytkownik57785

No tak, u Niemców na ulicy też papierka nie zobaczysz. Do nas przenoszą. Jak kreska była zamknięta, to nie ryzykowali aż tak, bo celnicy mogli kazać otworzyć bagażnik i byłaby siara i kłopoty, a teraz jak droga wolna to walą w nasze lasy co się da.    (2011/04/09 09:53)

u?ytkownik61983

Tak, tak, tego się domyślam , ale żeby aż tak ?

Niemcy mieszkający w domkach, płacą ok 200 euro miesięcznie za wywóz śmieci raz w tygodniu, a 80 euro za wywóz raz w miesiącu. A że to mają obowiązkowe, to dziwnym trafem wszyscy tylko raz w miesiącu maja pełne swoje śmietniki. A że do Polski przyjeżdżają conajmniej raz w tygodniu na zakupy, to przy okazji biorą swoje śmieci. Mam kolegę, który mieszka w Słubicach, a pracuje we Frankfurcie za mostem w takim ichnim ZGKiM i mi to właśnie opowiadał.

I teraz tak z czystej ciekawości , (gdybanie) gdyby złapano takiego szwabusia który na terenie naszego kraju wyrzuca śmieci , to jaka kara by mu groziła i czy była by odstraszająca dla innych szwabusiów ? (2011/04/09 09:55)

u?ytkownik57785

I teraz tak z czystej ciekawości , (gdybanie) gdyby złapano takiego szwabusia który na terenie naszego kraju wyrzuca śmieci , to jaka kara by mu groziła i czy była by odstraszająca dla innych szwabusiów ?

Ja wiem czy odstraszająca.... mandat 500 zł, ewentualnie kary grzywny, a w najgorszych wypadkach Sąd.

(2011/04/09 10:03)

robcio2535

Mirek a czy nasze kary które sa wymierzane kogokolwiek odstraszają ??? NIEEEEEE
Bo albo sie to ciagnie w nieskonczoność albo maja małą szkodliwosc spoleczną :( i tak w kółko Macieja :( nie urazając kolegi Macieja :) taki sie u nos mówi he he (2011/04/09 10:05)

u?ytkownik61983

Oni wiedzą i mogą w takim razie ryzykować ........hehe (2011/04/09 10:06)

jarek30

no nie wiem na naszej stronie obowiązuje nasze prawo chyba ze celnik graniczny niemiecki  przyjedzie na nasza strone i wlepi jemu ich kare a tak poza tym tak jak mówisz czeba zadziałać samemu jak nie posprząta się samemu to nikt nie posprząta w tamtym roku jeździłem na jeden nasz staw na nockę tak mi już śmierdziało odpadami ze sam posprzątałem i nie było nic ciesz kiego w tym w tym roku jeszcze tam nie bylem i nie wiem jak wygląda na odrze widzę ze wędkarze mniej wyrzucają śmieci więcej spalają    (2011/04/09 10:06)

robcio2535

No i kto niby miałby tego pilnowac ? ja w drodze do pracy 15 km uzbierałbym powiedzmy busa smieci w workach czy tez same tv. kanapy ,fotele normalnie by mozna było sobie mieszkanie wyposazyć czasami :) (2011/04/09 10:09)

u?ytkownik61983

Bo albo sie to ciagnie w nieskonczoność albo maja małą szkodliwosc spoleczną :( i tak w kółko Macieja :( nie urazając kolegi Macieja :) taki sie u nos mówi he he

Witaj Robcio.........wszystko się zgadza i nawet to że to forum jest potrzebne tym od gdybania, nic nie poradzimy a pytać możemy, jednym słowem my nie mamy władzy ustawodawczej:))))))) (2011/04/09 10:10)

jarek30

tak jak piszesz robcio  i w kolko Macieja   posprząta się i na drogi dzień to samo  dużo o tym pisania (2011/04/09 10:16)

Jędrula

Siemano braciszki :)

Tak jak Maciek prawi , mandat a jak odmówi to dołek i sad grocki . Jak nie ma kasy to też dołek i doprowadzenie do SG . Ja już nie mam słów na śmieci , na jeziorach tego jest od cholery , przy rzece na moich miejscówach dużo mniej ale to po części moja zasługa .

Nic z tym Panowie nie zrobimy , możemy tylko rozmawiać i uczyć nasze dzieci jak maja się zachowywać nad woda czy w lesie . Jeden z Kolegów wspomniał , że to nawyk pokoleniowi i zgadzam się z tym w 100 % .

(2011/04/09 10:16)

robcio2535

Bo albo sie to ciagnie w nieskonczoność albo maja małą szkodliwosc spoleczną :( i tak w kółko Macieja :( nie urazając kolegi Macieja :) taki sie u nos mówi he he

Witaj Robcio.........wszystko się zgadza i nawet to że to forum jest potrzebne tym od gdybania, nic nie poradzimy a pytać możemy, jednym słowem my nie mamy władzy ustawodawczej:)))))))

Czesc Mirek - tak my możemy tu gdybac ,rozmawiac tylko -posprzatac swoje miejscówki by było bardziej przyjemnie nad wodą :) zwrócić śmieciarzą uwage lub zrobic fotke i krótki telefon w odpowiednie miejsce jesli nam sie uda takiego przyłapać :) (2011/04/09 10:25)

Jędrula

Najgorsze jest to Koledzy , że jak jedziemy na ryby to mamy ciężkie browarki , napoje , zanęty ,

konserwy i masę innych odważników .Gdy już wszystko , zużyjemy to zostają same opakowania które ważą sto razy mniej od ich zawartość więc ja się pytam dlaczego ludzie to zostawiają ?

(2011/04/09 10:28)

jarek30

bo maja za daleko do śmietnika albo bagażniki sie nie sasmierdziały hi ale tak na powaznie bo jest tak najwygodniej zostawić no nie wiem to zależy od człowieka   (2011/04/09 12:05)

kolo205

Wielokrotnie już zabierałem czyjes śmieci z lowiska , które przed łowieniem musiałem se wysprzatać  . Czasami jak zajadę nad wodę i mam powedkować idę na swoja miejscówke z góry wydumana -zachodzę a tam śmieci heheheh no nie powiem ze jakis bałagan ,ale zebrane na gromadkę-jest tam torba po zanęcie paczka po papierosach heheh no i ze 6 puszek po piwie i leżą po środku stanowiska nie raz sam siebie sie pytam:" to dla mnie czy ktoś poprostu zapomiał zabrac ze sobą? , zawsze  jeszcze rozglądam sie za siatka z rybami jak śmieci zapomiał to może i siatki tez ,ale siatki nigdy niema , za to śmieci są zawsze. (2011/04/21 22:59)

Jack14

To ja mam taką propozycję zmiany w regulaminie.

Nie przed i po wędkowaniu ma być stanowisko czyste tylko rownież w trakcie wędkowania.

Może jedna i druga fleja jak "pierdo.nie" koleją puszkę po piwie lub inne śmieci pod nogi lub krzaki i dostanie mandat to się w końcu czegoś nauczy.

(2011/04/22 17:18)

kasztelan15

niestety numerów nie spisałem bo to musieli wyrzucić na jesieni ,wiem bo jak jezdzilem na szczupaka to tej chałdy śmieci nie było o to fotka :(

widziałeś co się dzieje na łazach szok, kiedy oni to przywiezli

(2011/05/01 20:59)

Sniper64

Cześć chłopaki :)
Powiem wam że wędkarze nie chętnie są skłonni do sprzątania nie swoich śmieci!Dopiero kiedy stanowczo proszę raz jeszcze kręcąc nosem i coś tam na mnie gadając pod zbierają,ale każdy z nich przyznaje rację że trzeba zacząć karać za te śmieci..tylko!!! Zacznijmy sami od siebie,pokarzmy jak się to robi,strażnicy nie są po to by zmuszać już ostatecznie do pozbierania śmieci! (2011/05/01 21:47)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

robin1488

takie sku........syństwo trzeba eliminować wszelkimi sposobami , u mnie jest piękny dziki staw nie objęty jako woda PZW i sami ludzie którzy wędkują robią taki gnój że nie da się opisać ,a na drugi dzień sami w tym siedzą przykro mi o tym pisać ale kilku takich delikwentów którym nie szło po ludzku przetłumaczyć oberwało po głowie niestety świata to nie zmieni ale widać powoli jakiś drobny postęp , pozdrawiam (2012/01/18 11:23)

jurek

(2012/01/21 23:39)

jurek

A tu z opisem lepsza wersja wędkarzy brudasów i przyduchy .

(2012/01/21 23:45)