Zaloguj się do konta

Lubuskie wyprawy wędkarskie gdzie łowić ryby lubus

utworzono: 2011/07/13 11:12
goryl25

Zakładam temat o wyprawach na Lubuskie rzeki i jeziora :) Opisujcie tutaj swoje wyprawy na wodach w Województwie Lubuskim :) [2011-07-13 11:12]

luki11111

moja ostatnia wyprawa była nad jezioro Jelito...bylem sobota i niedziela:) sobota tak po godz 15 ale nie ma co pisac bo zapomniałem robaków i łapałem tylko na kuukurydze:) niedziela równiez bez rewelacji 2 liny płotka i okonek:) i tyle by bylo:) ale jezioro sliczne :) [2011-07-13 11:23]

michal2203

Rzeka Warta, spinning 08.07 wraz z tatą. 0 zainteresowania :) [2011-07-13 11:25]

Chłopaki, mam prośbę, jak piszecie o jakimś łowisku, to proszę piszcie też gdzie jest to łowisko. Warta jest długa, a i nie każdy też wie gdzie jest jezioro Jelito. Ułatwi to nam wszystkim orientację i poznawanie nowych łowisk.  [2011-07-13 11:29]

khead

jezioro Jelito lezy kolo Szklarki Radnickiej w powiecie krosnienskim.

luki lowiles z lodki, czy z pomostu?
[2011-07-13 13:09]

goryl25

Wczoraj o 21 sobie oczyściłem główke na noteci i biore się za ostre nęcenie :D  a byłem nad jeziorem GOSTOMIE to nic ciekawego nie brało ... ale ponoć na rzece bierze :) Bo był teraz odemnie z wioski na WARCIE w KROBIELEWKU to połowili ładnych LESZCZY :) [2011-07-14 14:17]

lawa82

Witam, koledzy jak najlepiej dojechać nad jezioro Jelito od strony Krosna odrz.?

[2011-07-14 20:40]

Kieruj się z Krosna na Szklarkę Radnicką. [2011-07-14 20:48]

lawa82

To wiem, ale od młyna gdzie jechać

[2011-07-14 20:51]

lawa82

I jeszcze mam pytanko, po prawej stronie przed torami też jest jakieś jeziorko, chciałbym na dwa trzy dni skoczyć w tamte okolice powędkować. Podrzućcie jakieś informacje o tych jeziorkach jak dojechać, jakie przynęty preferujecie, jakie rybki dominują i na jakie zawitać. Chciałbym wybrać sie z namiotem lub kępingiem.

[2011-07-14 21:05]

I jeszcze mam pytanko, po prawej stronie przed torami też jest jakieś jeziorko, chciałbym na dwa trzy dni skoczyć w tamte okolice powędkować. Podrzućcie jakieś informacje o tych jeziorkach jak dojechać, jakie przynęty preferujecie, jakie rybki dominują i na jakie zawitać. Chciałbym wybrać sie z namiotem lub kempingiem.

Musiałbyś odnaleźć tu kolegów z Krosna Odrzańskiego i okolic. Są tu na pewno, ale nie pamiętam nicków. Oni pomogą.

[2011-07-15 10:06]

lewap13

Na jeziorze Jelito często łowilem kilka lat temu, na dobrze zakarmionym miejscu brał duzy leszcz, lin, piekna płoć- bez podbieraka ani rusz, bardzo wiele brań na żywca - ładny szczupak w dodatku dostarczajacy sporo emocji gdyz czesto w trakcie holu wyskakujacy nad wode niczym delfin. Bardzo miło wspominam to jeziorko. Teraz tylko sporadycznie tam uczeszczam, w tym roku bylem tylko raz wczesna wiosna. W tym roku powrocilem na łowiska na ktorych uczyłem sie sztuki połowu i na których padły wszystkie moje dotychczasowe rekordy.
[2011-07-15 16:20]

Na jeziorze Jelito często łowilem kilka lat temu, na dobrze zakarmionym miejscu brał duzy leszcz, lin, piekna płoć- bez podbieraka ani rusz, bardzo wiele brań na żywca - ładny szczupak w dodatku dostarczajacy sporo emocji gdyz czesto w trakcie holu wyskakujacy nad wode niczym delfin. Bardzo miło wspominam to jeziorko. Teraz tylko sporadycznie tam uczeszczam, w tym roku bylem tylko raz wczesna wiosna. W tym roku powrocilem na łowiska na ktorych uczyłem sie sztuki połowu i na których padły wszystkie moje dotychczasowe rekordy.

To wytłumacz przy okazji koledze jak tam dojechać.

[2011-07-15 16:23]

lewap13

Ja zawsze dojeżdżałem od strony radnicy ale ostatnio gdy tam byłem to wiekszość kładek uległo zniszczeniu i połów mozliwy jest tam wyłącznie z brzegu, zaznaczam, ze trzeba tam dosc daleko rzucac. Natomiast drugi brzeg jest o wiele bardziej przyjazny dla wedkarza, "posiada" wiele pomostów, niestety nigdy tam nie bylem i nie mam pojecia jak tam dojechac. Somsiad ktory tam bywa opowiadal, ze auto trzeba tam pozostawic przy drodze i nad wode trzeba udac sie spacerkiem, jakies 200 metrów wiec nic wielkiego:) ja na soje obecne łowisko chodze obwieszony sprzetem jak wielbłąd a do przejscia mam jakos niewiele ponad kilometr - czego sie nie robi dla wypoczynku:)
[2011-07-15 16:51]

lawa82

A to jeziorko po prawej stronie drogi jadąc z krosna w stronę skąpego, bywał tam ktoś i czy można tam łowić?

[2011-07-16 21:55]

luki11111

ja łowiłem tam z brzegu, lodki to nie wiem ale chyba sie wynajmuje ale za ile tez nie wiem:) 2 brzeg wyglada lepiej kladki itp ale nie bylem tam boo trzeba obejsc jeziorko do okola:) samochodem sie nie wjedzie bo tam juz jest park krajobrazowy:) a ktos wie za ile mozna lodke wynajac? [2011-07-19 17:28]