Zaloguj się do konta

LTE cyfrowy Polsat.

utworzono: 2013/04/20 07:22
Artur z Ketrzyna

LTE cyfrowy polsat.
Kto z Was ma?
Ponieważ szukam internetu dla siebie, Nabyłem go...

Ne wiem czy coś nie tak mam ustawione. Same otwierają mi się stronki z reklamami i grami, jakimiś testami itd. NO i mimo że w przeglądarce mam włączony program "ABP" (program który pozwala oglądać internet bez reklam), to i tak widoczne są reklamy!!!!

Wcześniej korzystałem z Orange, i tego nie było. Tyle że Orange oszukiwał mnie na limicie danych! Przyblokowywał przesył danych za wcześnie.... Zaniżając limit przesyłu!

Jeśli POLSAT ma tak świadczyć usługi to ja dziękuje!
[2013-04-20 07:22]

kedzio

Niestety. Ale masz LTE! :) A że zapytam - jaki masz limit danych? :) Ja pitolę, po co komu necik gdzie film się ciągnie 30 sekund, a jak się pobierze ze dwa czy trzy to necik zdycha jak kawka. Jakieś choroba limity! Śmiech na sali. Ale żeś się dał wykolegować!  :) Miłego użytkowania.

Jeszcze jedno. To jest taka cwana bestia, ze żaden spamoff ani inny soft reklamkill nie zadziała raczej.  Jesteś skazany na niechciane treści. Tak jest tez na tym portalu. Jedne reklamy potrafię zabić na amen, a inne zmartwychwstają jak oszalałe.  :)  KOmercha bracie. :)

[2013-04-20 13:08]

Artur z Ketrzyna

Mam 15 BG limitu dziennego i 50GB limitu nocnego (od 01.oo do 07.oo). Za 60 zł/mieś.
Byłem dziś w salonie i powiedzieli mi ze jest jakiś program co to niweluje, i że niby to nie ich winna... I że to też się ustawia w przeglądarce internetowej.

Nie wiem jaki o ma być program, i jak i gdzie to w przeglądarce się ustawia ;-(....

Pomóżcie mi, proszę...

Ps. najdziwniejsze jest to że samoczynnie uaktywniają się strony z reklamami... Kurcze to nie fer, bo one ten limit też zżerają. (na to wychodzi zże mimo że nie chcę tych reklam, to jeszcze za ich oglądanie muszę bulić...)

Je3stem skazany na internet bezprzewodowy, bo do mnie nie ma podprowadzonej lini...

[2013-04-20 21:59]

getka

wejdź w przeglądarkę w narzędzia > opcje > treść i tam zaznacz zablokuj wyskakujące okna.. powinno pomóc. 
[2013-04-20 22:20]

Artur z Ketrzyna

wejdź w przeglądarkę w narzędzia > opcje > treść i tam zaznacz zablokuj wyskakujące okna.. powinno pomóc. 

Jak w przeglądarce wchodzę w ustawienia.Jest zakładka "Zarządzaj wyskakującymi Oknami", wchodząc w to mam opcje; zezwalaj na... lub menadzer wyskakujących okien. Po wejściu w to; otwiera się strona ww przeglądarce "menadżer danych" i nigdzie nie ma opcji zablokowania wyskakujących okiem, i do ustawień też dostępu nie mam. Aktywne są tylko dane formularzy i uprawnienia.
[2013-04-20 22:57]

panterasrc

Witam . Mam internet polsatu ale z modemem HSPA , tym zwykłym. Kłopotów z reklamami nie mam. Używam firefoxa z dodatkiem ad block , większość śmieci blokuje. Pamiętam że podczas pierwszej instalacji modemu proponował jakieś dodatkowe oprogramowanie do zainstalowania z pamięci modemu , które można było odznaczyć i tak też zrobiłem. Jestem raczej słaby z obsługi komputera ale może  powodem są te dodatkowe aplikacje które polsat ładuje do swoich modemów.
[2013-04-20 23:19]

Niestety. Ale masz LTE! :) A że zapytam - jaki masz limit danych? :) Ja pitolę, po co komu necik gdzie film się ciągnie 30 sekund, a jak się pobierze ze dwa czy trzy to necik zdycha jak kawka. Jakieś choroba limity! Śmiech na sali. Ale żeś się dał wykolegować!  :) Miłego użytkowania.

Jeszcze jedno. To jest taka cwana bestia, ze żaden spamoff ani inny soft reklamkill nie zadziała raczej.  Jesteś skazany na niechciane treści. Tak jest tez na tym portalu. Jedne reklamy potrafię zabić na amen, a inne zmartwychwstają jak oszalałe.  :)  KOmercha bracie. :)

Limity danych to porażka.Nigdy więcej mobilnego neta. [2013-04-21 09:11]

mlodystm

Ostatnio byłem dopytywać się jak wygląda ten LTE, to koleś zaczął kręcić, że jedna antena jest, ale będą stawaili drugą, ale nie jest w stanie powiedzieć kiedy, lecz zapewniał, ze będzie wyśmienity sygnał... Odszedłem od lady i kręciłem się przy aparatach i druga osoba zapytała o LTE to koleś powiedział otwarcie " Wie Pani , u jednych łapie u drugich nie. Zdarza się też tak, ze w kuchni będzie odbierał , a w pokoju obok już nie "
[2013-04-21 10:24]

kedzio

Twórcy reklam robią wszystko, by uprzykrzyć życie internautom. Uciekają się do różnych chytrych sztuczek, by reklamy nie reagowały na blokowanie. Bardzo bym chciał, by w Polsce wprowadzono prawo takie jak w Australii, gdzie przesyłanie wszelkiego spamu i niechcianych reklam jest przestępstwem ściganym przez organa państwowe. Australijczyk, jeśli chce otrzymywać reklamy, np. w komórce, na mailu, w skrzynce pocztowej, musi sam poprosić interesującą go firmę o dostarczanie materiałów reklamowych. U nas to jest nie do pomyślenia, jak zresztą wiele doskonałych rozwiązań stosowanych z powodzeniem w mądrzejszych krajach. Sposobów na walkę z reklamami w necie jest wiele, ale wiele z nich zawodzi. Nie będę ci tu pisał poradnika, ale przeczytaj może to:

http://www.chip.pl/news/internet-i-sieci/przegladarki-internetowe/2011/03/jak-zablokowac-reklamy-w-przegladarkach-internetowych

[2013-04-21 11:42]

tomasz26552

Mam i kabel mam i play i LTE i jakoś mi się reklamy same nie włączają
[2013-04-21 23:42]

panterasrc

Witam. Mam internet polsatu z tym tańszym modemem , ale po zainstalowaniu miałem podobny kłopot z reklamami. Usunąłem program sterujący modemem z kompa i zainstalowałem od nowa. Podczas pierwszej instalacji modemu wyświetla się krótka lista dodatków do zainstalowania , właśnie do gier i informacji , odznaczyłem ten dodatek i nie instalowałem go , teraz internet działa normalnie i nie kieruje mnie na strony polecane przez polsat.
[2013-04-22 08:37]

laqi

Te wyskakujące reklamy, gry itp.. to syf na dysku.. pobrałeś coś nieświadomie i masz... Zwykły format dysku wystarczy [2013-04-22 10:07]

getka

poco format dysku człowieku.... po pierwsze jakiej przeglądarki używasz?
Jeśli jest to mozilla to zobacz co masz na pasku pod lub nad polem gdzie wpisujesz adresy internetowe jeśli są tam jakieś ikonki to masz jakiś badziewie zainstalowane które działa pod przeglądarką. Więc wejdź w narzędzia dodatki i tam będą wtyczki i dodatki odznacz wszystkie programiki oprócz JAVA i tego typu obsługujące prace przeglądarki tzn jej treści. Zapewne masz pobrany jakiś program lub zainstalowaną łatkę która to powoduje, żadnego formatu nie rób!
[2013-04-22 12:08]

Artur z Ketrzyna

poco format dysku człowieku.... po pierwsze jakiej przeglądarki używasz?
Jeśli jest to mozilla to zobacz co masz na pasku pod lub nad polem gdzie wpisujesz adresy internetowe jeśli są tam jakieś ikonki to masz jakiś badziewie zainstalowane które działa pod przeglądarką. Więc wejdź w narzędzia dodatki i tam będą wtyczki i dodatki odznacz wszystkie programiki oprócz JAVA i tego typu obsługujące prace przeglądarki tzn jej treści. Zapewne masz pobrany jakiś program lub zainstalowaną łatkę która to powoduje, żadnego formatu nie rób!

SeaMonkej.
Mam aktywny, ABP adblok plus.

Jakie wyłączyć?
Nie wiem co do czego służy...
Mam takie klocki;
adobe acrobat 11.0.2.0
google Uptade 1.3.21.135
java (TM) platform SE 7 U2 10.2.0.13
McAfee Security Scanner + 3.0.318.0
Microsoft(r) DRM 9.0.0.4503
PDF-XChange Viewer 2.5.200.0
QuickTime Plug-in 7.6.6.0
RealPlajer(tm) G2 LiveConnect-Enabled Plug-ln (32-bit) 6.0.12.450
Shokwave Flash 11.6.602.180

[2013-04-23 08:54]

Artur z Ketrzyna

Jeszce takie klocki;
Shockwave for Diwer 11.6.3.633
Unity Player 3.3.0.63049
Windows Media Player Plug-in Dynamik link Library 3.0.2.629

[2013-04-23 08:59]

JKarp

CześćArtur co masz w autostarcie?Zobaczysz to za pomocą CCleaner - Narzędzia - Autostart .Po co takie dziwadło używasz?Zainstaluj samą przeglądarkę np Chrome czy Mozillę bez super odgodnień.
JK [2013-04-23 09:32]

JKarp

Unity Player 3.3.0.63049 - to jakiś program do tworzenia gier i do grania w sieci i to on może odpalać Ci jakieś reklamy.
RealPlajer(tm) G2 LiveConnect-Enabled Plug-ln (32-bit) 6.0.12.450 - to też jakiś dziwaczny dodatek.
JK [2013-04-23 09:44]

Artur z Ketrzyna

Dziś dałem kompa do formatowania. I przeglądarkę jaką teraz mam to najnowsza mozilla.
Z LTE zrezygnowałem, za tydzień biorę pleja. Jak będzie git to z nim zostanę, jak nie to modem mi zostanie i wezmę taki co kumpel proponuje.. AREO 2. ma ktoś taki, słyszał ktoś coś o nim?
[2013-04-23 20:48]

kedzio

A wystarczyło wkopiować do przeglądarki malutki pliczek i tak jak ktoś sugerował przeinstalować aplikację od neta. Ale kto prosi o pomoc, a nie korzysta z niej gdy ja otrzyma, musi przejść przez kilka schodków. :) [2013-04-24 20:12]

Artur z Ketrzyna

Nic jeszcze nie stracone, bo mogę i do Polsatu wrócić. Narazie jestem bez własnego internetu.

Poprostu to był ostatni gwizdek wycofać się z umowy. Bez dodatkowych kosztów.

Co do samego korzystania z porad. To skorzystałem z nich, jak umiałem. I myślę że jak będę znów swego instalował to i znich skorzystam.
Będę patrzył przy instalowaniu i wszystko czytał...

[2013-04-25 20:17]

Jack14

&Artur i co tam wyczytałeś? [2013-04-26 20:23]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia