Łożysko rolki Dragon Fishmaker II

/ 6 odpowiedzi
witam!

czy może ktoś mi podać oznaczenie/wymiary łożyska rolki w kołowrotku Dragon FISHMAKER II

Czy u was też szybko padło ??

pozdrawiam


retek


Witam Ja dam dragona ultime i mi padło po ok dwóch miesiącach kupiłem nowe za 20 zł i wytrzymało ok 3 miechy teraz przełożyłem  za szpuli bo są takie same , nie wiem czy w w twoim jest taka sama opcja. (2014/10/12 16:55)

Przedstawiciel Dragon


 Jedynym oznaczeniem łożyska jest indeks podany w wykazie części na kartoniku. (2014/10/14 08:13)

ZanderHunter


Proponuję oddać na serwis...w końcu 5 lat gwarancji jest na ten kołowrotek a tam go dopieszczą szybko i "bezboleśnie" po takich zabiegach będzie jak nówka...co nie którzy koledzy pewnie mogą potwierdzić skuteczność serwisu ja jestem bardzo zadowolony z obsługi po prostu DRAGON....:)

P:) (2014/10/14 09:23)

u?ytkownik102837


Jeśli ten młynek jest jeszcze na gwarancji a pewnie tak ponieważ nie jest to stary model to nic samemu w nim nie rób. Lepiej oddaj go na gwarancje i miej wszystko z bani. Jak rozbierzesz kręciołek i będziesz w nim grzebał a dragon to stwierdzi to twoja gwarancja automatycznie się kasuje.


Pozdrawiam Boczny Trok (2014/10/14 09:29)

kepes53


rolka nie podlega gwarancji dla zainteresowanych łożysko 5x8x2,5
pozdrawiam (2014/10/14 18:52)

u?ytkownik20737


Jeżeli rzeczywiście rolka nie podlega gwarancji to warto samemu zmienić łożysko na jakieś lepsze.. te ,,dragonoskie,, są niestety słabej jakości. Myślę że nierdzewka z firmy EZO powinna załatwić sprawę, aczkolwiek nie wiem jak te łożyska tej firmy sprawdzają się w rolkach. W bebechach natomiast sprawdzają się znakomicie. Co od strony z której można zamówić to albeco.com.pl.  (2014/10/16 10:39)


Sklep wedkuje.pl

Dragon Fishmaker II