Łowisko "Okoń"

/ 9 odpowiedzi
Witam kolegów wędkarzy,proponuje wam się przejechać na łowisko specjalne "okoń"
Miła atmosfera,łudki mozna wynjąć ,jest sklepik z przynętami i zanętami  i mozna cos na gorąco zjeść. Podaje linka :  http://www.okon.com.pl/ Najczęściej łowi się tam  karpie (naprawdę duże) i szczupaki,okonie.
michal495


Byłem tam jesienią 2008 roku i miejsce rzeczywiście jest rewelacyjne.

Przyjemnie czysto i nikt się nieczepia, naprawde warto zafundować wyprawe na to łowisko.

Jak ja byłem to miałem przyjemnośc pobawić się z pstrągami, których waga srednia wynosiła 1,5kg.

(2010/04/04 19:35)

spray


zwykłe chamstwo , klientów mają za nic, z chwilą gdy zaczynasz łapać więcej ryb od syneczka kierownika łowiska  (2011/10/19 21:05)

sebavito


miejscówki źle usytuowane, za gęsto, ludzie przerzucają sobie zestawy a potem są tłumaczenia że "on był tu pierwszy i będzie rzucał jak chce" żałosne, byłem tam dwa razy >>>pierwszy i ostatni :) niepolecam (2011/10/20 13:00)

michol


Ja tam nie narzekam sezon na okoniu miałem udany. Faktycznie może dość ciasno. Miałem swoje ulubione stanowisko i tam nie było żadnych problemów. Z właścicielami tez nigdy nie mialem problemów.

Pozdrawiam Michoł (2011/10/20 14:03)

u?ytkownik95189


Jeżeli chodzi o karpie to ostatnio biorą małe miśki.
Strasznie dużo drobnicy ostatnio w Okoniu i to wigilijnych rozmiarów.
Ale próbować można ja już dawno temu skreśliłem te łowisko choć nie mówię nie. (2011/12/05 23:39)

zdeniu


witam ,
jeżeli ktoś piszę ,że na okoniu jest miła atmosfera tzn, że jest rodziną właściciela , to jest zwykły burak i cham .. nic więcej ... chwalą się ,że u nich taaakie wielkie ryby , że niby "wczoraj" ktoś wyjął coś dużego a dziwne bo jak byłem to jakoś pustki i każdy narzekał ( byłem kilka razy)
polecicie jakieś stawy na mazowszu ? pozdrawiam Andrzej  (2012/04/12 16:03)

u?ytkownik16322


Byłem w zeszłym roku. Nawet tłumów nie było.Po zanęceniu stanowiska zjawił się pan z piłą i najspokojniej w świecie zaczął karczować krzaki i drzewa nad wodą z wiadomym efektem dla wyników połowów.Na moją uwagę szanowna małżonka zwyzywała mnie od próżniaków i nierobów.Jednym słowem Samo Życie. (2012/04/12 17:50)

owczarki


Byłem w zeszłym roku. Nawet tłumów nie było.Po zanęceniu stanowiska zjawił się pan z piłą i najspokojniej w świecie zaczął karczować krzaki i drzewa nad wodą z wiadomym efektem dla wyników połowów.Na moją uwagę szanowna małżonka zwyzywała mnie od próżniaków i nierobów.Jednym słowem Samo Życie.


no to po REKLAMIE (2012/04/12 18:32)

JKarp


witam ,
jeżeli ktoś piszę ,że na okoniu jest miła atmosfera tzn, że jest rodziną właściciela , to jest zwykły burak i cham .. nic więcej ... chwalą się ,że u nich taaakie wielkie ryby , że niby "wczoraj" ktoś wyjął coś dużego a dziwne bo jak byłem to jakoś pustki i każdy narzekał ( byłem kilka razy)
polecicie jakieś stawy na mazowszu ? pozdrawiam Andrzej 

CześćJak tam nie potrafisz złowić ryby to zostaje wanna z wodą ;-) i z rybami. Widzisz jak napisałem tyle razy, że każde łowisko specjalne nie jest ot takim zwykłym bajorem to nikt nie wierzy. Co tam - na łowisku muszą brać bo tam ryba na rybie ...A każde łowisko specjalne ma swoje prawa a tym bardziej Okoń. Nawet samo ukształtowanie dna sprawia, że woda do łatwych nie należy. Nie wystarczy wędka, zanęta, kuku i białe. Trafisz na dołek 10m i możesz sobie siedzieć i siedzieć bez ryby. Trzeba zapoznać się z mapką - tam są podane głębokości. Pokombinować trochę i ryby będą.I na przyszłość - waż słowa bo takie zwroty to sam wiesz... w domu możesz sobie używać a nie publicznym forum. Nie jestem ani kolegą Właścicieli ani tym bardziej rodziną. Moja opinia na temat łowiska i atmosfery jest zupełnie odwrotna od Twojej.JK (2012/04/12 19:02)