Łowisko Gajdowe-Centawa

/ 4 odpowiedzi

Witam 

jak tam teraz łowi się na Gajdowym, po słynnej zmianie właściciela. Głównie chodzi mi o łowienie w strefie 15 zł za wędke, bo w strefie no kill jest ok, ale ponoć trzeba mieć zaawansowany sprzęt, żeby nie ranić dużych karpii itd.
Czy po najeździe wielu wędkujących i ton wrzuconych kulek itd można jeszcze złapać karpia w kilka godzin, może ktoś był ostatnio i podzieli się wrażeniami ;]

adler

Serwus Marcin . 

Widzisz miałem Ci prędzej odpisać lecz miałem niespodziewany wyjazd . Tutaj podaję Ci link do oficjalnej strony łowiska w Centawie - " Gajdowe " - kol. Jacka Ożarowskiego :

http://www.lowiskogajdowe.pl/index.php?go=home

a tutaj podaję Ci na moją str. z opisem łowiska i regulaminami , obowiązują nadal . 

http://www.wedkuje.pl/lowisko,druga-odslona-lowiska-specjalnego-gajdowe,35075

Na stanowiskach ogólno dostępnych można złowić piękne karpie , jesiotry . Najlepsze miejsce jest na dróżce głównej ( czyli koło mnicha ) . Na haczyk , lub włos zakładaj białe robaki lub kukurydzę . Robaki na włos także na specjalnej agrafce . Bardzo często właśnie tam łowią karpie , amury ponad 10 i 20 kg. , a jesiotry takie do 6 kg. 

Jak będziesz miał jeszcze jakieś pytania wątpliwości pisz .

Pozdrawiam Krzysztof O. - adler . 

(2012/07/10 20:58)

maral

dzięki za odpowiedź, bardzo interesujące forum jest na stronie gajdowego, można pooglądać zdobycze i poczytać nieco o łowisku, pozdrawiam (2012/07/12 00:53)

użytkownik120039

Łowisko super, obsługa super - miła, pomocna i kulturalna!Nawet udostępniono nam telewizor na mecz ;) (2012/07/12 08:46)

carpmaniac13

Witam!Byłem kilka razy na Gajdowym i muszę powiedzieć że można tam odpocząć. Jest cisza, spokój, pod wzgledem organizacyjnym wszystko ok, ładne jeziorko. Niestety są też i minusy... po 1 zbiornik jest bardzo płytki, bo średnia głębokość to 1-15m. W najgłębszym miejscu (między wyspami, stanowiska, 8,9,10) jest 1,8 m i niestety tam można liczyć na najczęstsze brania. Szkoda, że zbiornik jest płytki, echosonda nie ma co tam do roboty. Co do ryb to mój największt karp miał około 10 kg, ale wiem ,że są też 17 bo byłem świadkiem połowu. Łowisko profesjonalne tylko te głębokości... Cenowo też nie jest źle bo 35 zł za dobę za 3 kije na stanowiskach karpiowych. Pozdrawiam! (2012/09/11 20:01)