Zaloguj się do konta

Łowisko Kotliny

utworzono: 2012/03/17 13:41
krzysztofkawalec

Drodzy wędkarze,mam zamiar rozpocząć sezon wędkarski na kotlinach i związku z tym mam pytanie czy już ktoś był w tym roku na tym łowisku i czy woda nie jest skuta lodem??? [2012-03-17 13:41]

Lukeros

Tydzień temu jeszcze ktoś spod lodu łapał widziałem... Było parę dni ciepłych, wiec pewnie lód się trochę ruszył, będę jutro lub pojutrze to dam znać co i jak.
[2012-03-19 22:08]

dizzy76

A ja mam pytanie jak jest z Kotlinami w tym roku? W zezwoleniu piotrkowskim jest ujęte czyli, że należy pod Piotrków i Łódź nie może tam łowić? [2012-03-20 07:16]

Chciał byś.
[2012-03-20 08:30]

krzysztofkawalec

Niestety ale kotliny w tym roku przejeła   Łódź :-( [2012-03-20 08:57]

krzysztofkawalec

Niestety ale kotliny w tym roku przejeła   Łódź , Piotrków już nie może tam łowić.

[2012-03-20 09:00]

Niestety ale kotliny w tym roku przejeła   Łódź , Piotrków już nie może tam łowić.

Nie prawda . Wolno Łodzi i Piotrkowowi . 

[2012-03-20 09:12]

krzysztofkawalec

sprawdzałem trzy razy i w moim wykazie zbiorników na okręg piotrkowski nie ma kotlin [2012-03-20 14:39]

krzysztofkawalec

sprawdzałem trzy razy i w moim wykazie zbiorników na okręg piotrkowski i nie ma kotlin

[2012-03-20 14:40]

gral

sprawdzałem trzy razy i w moim wykazie zbiorników na okręg piotrkowski i nie ma kotlin

Na Kotlinach mogą łowić członkowie Piotrkowa i Łodzi, Jest to zbiornik wyjęty z porozumień, także w wykazach żadnych go nie będzie. A czy był czymś ostatnio zarybiany to nie wiem. Jest jeszcze sprawa specjalnych zezwoleń na Kotliny które miały być wydane w lutym ale nie wiem czy takie zezwolenia wydano. [2012-03-20 15:33]

Lukeros

Lodu już nie ma na zbiorniku. Dziś spotkałem jednego wędkarza, który małe płocie poławiał. Co się tyczy tegorocznej przynależności zbiornika, to wg mich informacji ciągle należy pod Piotrków... [2012-03-20 21:20]

krzysztofkawalec

Dziękuję wszystkim za informacje. [2012-03-21 15:59]

gral

Lodu już nie ma na zbiorniku. Dziś spotkałem jednego wędkarza, który małe płocie poławiał. Co się tyczy tegorocznej przynależności zbiornika, to wg mich informacji ciągle należy pod Piotrków...

No niestety tam w sumie tylko małe płotki zostały, a kiedyś była tam piękna ryba .Obecnie zbiornik jest strasznie zaniedbany, brak jakiejkolwiek gospodarki zarybieniowej. No ale brak gospodarza robi swoje. Kiedyś moje koło przejęło podobny zbiornik od PZW. Po 4 latach z jałowej wody powstało bez mała wędkarskie eldorado. Oby Kotliny też doczekały się gospodarza z prawdziwego zdarzenia, bo to naprawde ładny kawałek wody. [2012-03-21 19:57]

Lukeros

Lodu już nie ma na zbiorniku. Dziś spotkałem jednego wędkarza, który małe płocie poławiał. Co się tyczy tegorocznej przynależności zbiornika, to wg mich informacji ciągle należy pod Piotrków...

No niestety tam w sumie tylko małe płotki zostały, a kiedyś była tam piękna ryba .Obecnie zbiornik jest strasznie zaniedbany, brak jakiejkolwiek gospodarki zarybieniowej. No ale brak gospodarza robi swoje. Kiedyś moje koło przejęło podobny zbiornik od PZW. Po 4 latach z jałowej wody powstało bez mała wędkarskie eldorado. Oby Kotliny też doczekały się gospodarza z prawdziwego zdarzenia, bo to naprawde ładny kawałek wody.

Co prawda, to prawda. Dziś 6 godzin nad tą wodą i z 10 płotek co się w dłoni mieściły... Próbowałem zarówno odległościówki jak i z gruntu - rezultaty podobne.
[2012-03-23 19:01]

pikolo1960

panowie koledzy , ani piotrków ani łodz niema Kotlin obecnie to miejsce pzrejely  jakies wodociagi czy cos kolo tego wiec tak naprawde niezabardzo mozna tam lowic majackarte z lodzi czy sieradza:) [2012-03-24 16:04]

marcin96

Na Kotlinach możne łowic zarówno piotrków i łódź, ale słyszałem że łódź tylko do końca roku bo ma coś tam podpisane. A jeżeli chodzi o łowienie, to byłem w tamtą niedzielę i trafiały się jakieś płotki, może nie za duże, ale zawszę. [2012-03-24 22:01]

dizzy76

Chciał byś.

Nie chciałbym, tam jest więcej wędkarzy niż ryby...Znam o wiele lepsze łowiska, niż zatłoczone jak Piotrkowska  stawy... [2012-04-02 08:06]