Zaloguj się do konta

Łowisko Mokate

utworzono: 2011/04/28 23:35
siwy08

Witam czy warto jechać na łowisko Mokate????????

[2011-04-28 23:35]

withanight88

A dlaczego sam się nie przekonasz ?

Dlamnie najlepsza oceną - czy warto? jest posiedzenie nad ta woda.

[2011-04-29 08:21]

Serek9811

Kolego musiałbyś się tam przejechać i połowić troszeczke.Ja tam łowię co roku przez cały miesiąc po 4-6 godzin.W tym roku na wakacje jade do babci na dzialke,więc te łowisko mam bardzo blisko.Jeżeli będziesz tam jechać w te wakacje to mozemy razem powędkowac.Łowię tam na grunt i na spławik.Na grunt to najlepiej na proteine.Żyłke najlepiej jakbyś miał najmocniejszą jaką masz.Byłem świetkiem łowu bardzo ładnych karpi od 15-25 kgwięc sztuki tam pływają duze.Aha na splawik to radziłbym bardziej do zabawy na duzym zbiorniku.Ja na spławik to łowię w małej dziuże ktura tam była i została zalana przez wode z dużego zbiornika jak byłtam duży deszcz.łowię tam Liny,Karpie,Amury...Szczupaki chodzą tam bardziej od strony zachodniej,to tam na żywca.A jakby pan chciał na karpia,amura to można w każdym miejscu.Sum to raczej badziej na wschód.Chodzą tam także te mniejsze np:karaś i płotki.Mam nadzieje,że się spotkamy na lowisku.dzisiaj 22.06.11 roku jade tam powędkować to mam nadzieje że się spotkamy.

PS:Jakbyśmy się spotkali to prosze się nieździwić ponieważ mam 14 lat. Połamania KIJA!!!!!
[2011-06-22 16:37]

Serek9811

Przepraszam za Orto :/ [2011-06-22 16:40]

Chłopcze ale masz bujną wyobraźnie z tymi karpiami 25 kg... jeźdzę tam już 3 lata na karpia i największy mój karp miał 13 kg, a o największym którym słyszałem to miał 17 kg a świadkiem połowu byłem karpia 16 kg. Być moze są tam karpie majace prawie po 18-19 kg ale jest ich bardzo mało, może kilka i nie da się ich tak łatwo złowić bo ryba w tym łowisku jest już teraz bardzo chimeryczna z braniami [2011-12-06 10:53]

arekde

O kurde..chyba piłem kiedyś jakieś cuś robione na wodzie z tego łowiska...

Teraz juz wiem skąd smak mułu w kawie! ;-)

[2011-12-06 21:05]

gral

I czy warto, czy nie warto, mocną wódę leję w gardło, by ukoić żal ;)
[2011-12-07 20:19]

Witam! Pytacie czy warto jechać na Mokate? Odpowiem, że już nie warto... Dlaczego? a dlatego bo byłem tam wczoraj i się okazało, że cała ryba na stawie choruje i notorycznie zdycha i wogóle nie ma praktycznie zadnych brań. Oczywiście właściciele do niczego się nie przyznają tylko chętnie przychodzą pobierać opłatę jak gdyby nigdy nic się nie stało! Jak dla mnie to świństwo, bo albo się zamyka staw i informuje się ludzi albo informuje się na samym początku i kto chce łowić to się pobiera tylko 50 % opłaty z uwagi na to jak jest. Gdybyśmy nie zajechali na Ochaby, bo kolega chciał kupić karpia to byśmy się wogóle nie dowiedzieli co jest grane. Na Mokate liczy się tylko kasa kasa kasa, a nie wędkarz, byle tylko jak najwięcej ludzi najlepiej jeden na drugim siedział. Podsumowując warto się zastanowić czy chcecie być tak oszukani, a z drugiej strony jeśli 90 % ryby zdechnie z powodu choroby (czego mimo wszystko nie życzę właścicielom) to nie ma po co tam jeździć. Po ostatnim moim wyjeździe tam czuje się po prostu oszukany i tyle i moja noga już tam nie postanie. [2012-05-24 09:20]

swiatprzygody

Jeżdże na Mokate (Łowisko Ustroń - to nazwa prawidłowa) już kilka lat. Mam kilka sztuk karpia, amura z ładnym wynikiem i opowieści i chorobach Kolego silenoz13 to chyba tylko Twoje przypuszczenia. Ryba tam bierze tylko trzeba mieć trochę pokory i cierpliwości. Nie zawsze wyciąga się miśki pow 10kg!!!! W każdym łowisku występują jakieś problemy, a po zimie i zarybieniu praktycznie każde komercyjne łowisko i nie tylko może trafić na jakiś problem. Tam uporali się z nim w kilka dni! Właściciele sa ok, znam ich osobiście od lat i każdy chce żyć!! Ciekawe czy Ty pracowałbyś za darmo, nie masz pojęcia ile kosztuje utrzymanie łowiska.

Każdy może tam połowić, wytrawny wędkarz i początkujący, jest czysto wokół zbiornika, woda też ok, jest to stara żwirownia. Proponuję wpaść w tygodniu, mało ludzi, czynne od 7:00 - 20:00. W weekendy od 6:00 - 20:00.

Oprócz karpia i amura jest ładny szczupak, sum i sandacz.
Na te dwa ostatnie można się zasadzić na organizowanych nocnych łowach (raz w miesiącu)

Polecam to łowisko z czystym sumieniem..

[2012-06-27 12:16]

swiatprzygody

http://www.lowisko-ustron.pl/

[2012-06-27 12:16]

Arek de

Warto. Oficjalnie polecam gorąco. (wielkie ryby) [2017-04-03 21:24]