Łowisko Dziergowice

/ 7 odpowiedzi
mam małe pytanko: "Czy łowisko
 DZIERGOWICE 636 gm.Bierawa m. Dziergowice wykaz łowisk Katowice
DZIERGOWICE 0.14 GM.Bierawa koło Bierawa  wykaz łowisk Opole
PYTAM BO MAM OPŁATY TE I TE I TAK Z CIEKAWOŚCI CZY JEDEN ZBIORNIK MOŻE NALEŻEĆ DO DWÓCH OKRĘGÓW NA ZDJĘCIU SATELITARNYM W POBLIŻU  DZIERGOWIC JEST JEDEN AKWEN ZA ODPOWIEDZI Z GÓRY DZIĘKUJĘ
konik777


przepraszam czy nikt nie potrafi mi odpowiedzieć na to pytanie ? pozdrawiam (2011/02/15 22:22)

kolocarp


witam - zbiornik koło stacji kolejowej jest administrowany przez PZW Opole zas nastepny za nim o ile jest mi wiadomo jest komercyjny mysle o tym co wybiera sie jeszcze piach i żwir.Na tym pierwszym dośc często łowie ale same małe karpiki latem zbyt duza presja kąpiacych sie miejscowych pozdro.

(2011/02/16 11:35)

zbyszek406


witam
wczoraj byłem na Dziergowicach pierwszy raz - jest tablica nr łowiska 636 i wygląda  to na starorzecze ( długie i wąskie) ,i mam pytanie pytanie : bo na mapie - jadąc od Gliwic widać po prawej od torów klejowych jeszcze dwa  zbiorniki w tym jeden znacznie większy , czy ktoś wie co to za woda i do kogo należy ?  (2011/03/28 14:03)

skrento


Między Dziergowicami a Odrą jest kawałek starego koryta i to łowisko 636 Dziergowice okręg Katowice. A żwirownia w Dziergowicach po prawej od torów należy do okręgu Opolskiego. (2011/03/28 14:47)

zbyszek406


dzięki za informacje

pzdr (2011/03/29 09:43)

Lopez


UCHWAŁA nr 03 z dn. 10/01/2011 - w sprawie podpisania umowy na korzystanie z akwenu Dziergowice


§1 Prezydium ZO PZW z siedzibą w Opolu wyraża zgodę na podpisanie z Okręgiem PZW Katowice umowy o wzajemnym korzystaniu z akwenu Dziergowice na warunkach zwartych w umowie, której tekst stanowi załącznik do niniejszej uchwały.

§2 Wykonanie uchwały powierza się Dyrektorowi Biura ZO PZW.

§3 Uchwała wchodzi w życie z dniem podjęcia i podlega publikacji na stronie internetowej.


http://www.pzw.org.pl/opole/wiadomosci/43272/67/uchwaly_nr_03prezydium2011_i_07prezydium2011

Uchwałę podjęto w głosowaniu jawnym - jednogłośnie.


Posłużyłem się tekstem mojego kolegi Adlera.

                                                             Pozdrawiam Serdecznie Lopez

(2011/03/29 14:14)

lopezosss


Odradzam ten kawałek starego koryta Odry. Zbiornik opanowały sumiki karłowate więc posiedzenie nad tą wodą uznaję za bezsensowne. Polecam jak już w okolicy Zbiornik Brzezie. (2012/08/09 18:18)