Zaloguj się do konta

Łowisko urlopowe Mazury

utworzono: 2013/06/22 19:03
skryty

Witam chciałbym wybrać się na kilka dni (w lipcu) na Mazury, może ktoś polecić jakiś ośrodek/domki nad jakimś urokliwym jeziorkiem, głownie chodzi oczywiście o wędkowanie (spinning), także dobrze jakby coś tam pływało:)
[2013-06-22 19:03]

adrianek19921

polecam Kosewo za Mrągowem,fajne jeziora w miarę rybne,i piękna okolica:) [2013-06-22 21:04]

Tre-bor

Ostatnie 2 lata wstecz krótki urlop spędzałem nad jeziorem Wersminia w Martianach. www.wersminia.pl
Jest to komercja pełną gębą ale jezioro i okolica bardzo urokliwa i naprawdę można odpocząć i powędkować.
Jeśli chcesz namiar na domki to pisz na priv.


[2013-06-23 05:46]

Artur z Ketrzyna

Ostatnie 2 lata wstecz krótki urlop spędzałem nad jeziorem Wersminia w Martianach. www.wersminia.pl
Jest to komercja pełną gębą ale jezioro i okolica bardzo urokliwa i naprawdę można odpocząć i powędkować.
Jeśli chcesz namiar na domki to pisz na priv.



Jak byś się wybierał na Werszminie, to wtedy możesz i ze mną się skontaktować to może jakiś wspólny wypadzik na wody PZW, by się zorganizowało.
[2013-06-23 12:07]

Zander51

Nie rozumiem was. Jedziecie na wypoczynek z rodziną, czy na łowy ? Myślisz, że złowisz wielkie okazy w tygodniowym urlopie ? Na to pracuje się latami a bez łódki, to szanse zerowe praktycznie. Ja jadę z dziećmi, to każdy kawałem wody jest Eldorado i każda złowiona przez nie rybka okazem. Ten urlopowy czas poświęcamy rodzinie, dzieciom.
[2013-06-23 13:29]

zirbis

Mazury - to oczywiście jeziora, śliczne wody i krajobrazy. O rybach kolego zapomnij, gdzie niegdzie drobiazg a reszta jezior to bezrybie jak basen. Wszystko wytrzebione przez prywatne gospod. rybackie i ogrom kłusownictwa. Jeśli chodzi o wędkowanie to moim zdaniem oraz zdaniami moich znajomych daj sobie spokój - szkoda czasu...
[2013-06-23 13:33]

skryty

Nie rozumiem was. Jedziecie na wypoczynek z rodziną, czy na łowy ? Myślisz, że złowisz wielkie okazy w tygodniowym urlopie ? Na to pracuje się latami a bez łódki, to szanse zerowe praktycznie. Ja jadę z dziećmi, to każdy kawałem wody jest Eldorado i każda złowiona przez nie rybka okazem. Ten urlopowy czas poświęcamy rodzinie, dzieciom.


Nie wiem czy to się tyczy mnie, jeśli tak to odpowiadam: jadę powędkować, a nie na okazy (w tej naszej polszy byłoby to bardzo ciężkie, gdzieś tak napisałem?), jakbym chciał jechać na okazy pojechałbym do Szwecji, albo do innego cywilizowanego, rozwiniętego kraju-to po pierwsze. Po drugie rzeczywiście jadę z żoną, ale czy jadę na łowy czy wypoczynek z rodziną to z całym szacunkiem już nie kolegi sprawa i szczerze mówiąc też średnio mnie fascynuje na co kolega poświęca urlop. Pytanie jest proste, a w zasadzie prośba- polećcie mi ciekawe miejsce nad urokliwym jeziorkiem, w którym coś jeszcze pływa i jest szansa pospiningować


[2013-06-23 14:40]

Adam01

polecam okolice Olszytku, dokładniej teren gospodaratwa ryb. Szwaderki. moze i gosp. ryb. ale przynajmniej jest jakas ryba. [2013-06-23 16:51]