Zaloguj się do konta

Łowisko specjalne Okoń w Janówku

utworzono: 2010/05/14 20:39
matimo

Jutro wybieram się na łowisko specjalne "okoń" w Janówku. Jakie ryby tam można złowić na grunt? Na jaką zanętę? Co na hak?
Z góry dzięki z odpowiedzi.
Matimo :-) [2010-05-14 20:39]

jarek156

Byłem tam jesienią zeszłego roku. Próbowałem łowić na grunt, ale niestety bez efektów. Dopiero po założeniu stynki, na haczyku zaczęły pojawiać się pstrągi. Pozdrawiam
[2010-05-15 18:02]

jaazz7

Byłem na tym łowisku wczoraj,wyniki mizerne/deszcz,wiatr,zimno/Z zapewnień właściciela łowiska duży sum,szczupak,jesiotr,karp i inne ryby.Bardzo dobrze utrzymane łowisko,czyste,fajne pomosty,dobre zaplecze i opłata za dzień wędkowania 14 zł.pozdrawiam
[2010-05-15 21:47]

jarek156

Był ktoś ostatnio na "Okoniu" w Janówku? Jak tam teraz jest? Bo byłem ostatnio rok temu i się zastanawiam czy pstrągi na stynkę nadal biorą...
[2010-11-07 22:48]

RIDICK

Witam.
Byłem tam ostatnio w czerwcu więc nie wiem co teraz tam się dzieje, co bierze i na co się nastawić, ale polecam to łowisko. Ze znajomymi nastawialiśmy się generalnie na karpie które chyba tam królują pod względem liczebnym. Osobiście łowiłem na federka i pickera zabawa była przednia jak zapiął się taki 2 czy 3kg. Trafił się tez jeden amur i dwa jesiotry z czego jeden 10,5kg. Hol był emocjonujący bo wziął na pickera o cw do 50g, żyłka 0,18, przypon 0,16 a haczyk 10 :-) na haczyku kukurydza z dwoma białymi robakami. Nie wierzyłem że uda się go wyholować ale jednak największa moja ryba wylądowała w podbieraku.
Myślę że warto wybrać się tam chociaż raz w roku przy ładnej pogodzie z namiotem i spędzić fajnie czas.  
[2010-11-08 10:35]

shivadog

Łowisko zostało niedawno zarybione pstrągiem.

Złowione sztuki trzeba obowiązkowo zabierać, biorą co chwilę (na małe twistery, obrotówki, woblery prowadzone powierzchniowo). Złowiełem też małego szczupaka (koło 50cm) na dużego twistera (z dużym hakiem, którego nie były wstanie chwycić pstrągi).

Jerzy

 

[2010-11-08 11:07]

kubak

jak tam jest ze pstrągami czy można jakiegoś wyciągnąć a jak tak to na co  i czy na muchę [2011-10-30 19:13]