Zaloguj się do konta

Łowisko Specjalne "Jezioro Wiartel" Opinie, Porady

utworzono: 2011/06/06 16:05
Elwuo

Witam, chciałbym dowiedzieć się jak najwiecej o tym pięknym mazurskim łowisku, wybieram sie tam w ten weekend, i chciałbym sie troche dowiedzieć się na co tam łapać (będe wędkował na spławik, grunt, spinning) jakich przynęt użyć? żeby mieć jak najlepsze wyniki..

[2011-06-06 16:05]

Elwuo

Nikt nic nie wie? nikt nie łowił tam ryb? [2011-06-06 18:30]

piotrbokserorg

Na spławik proponuje kukurydze - są tam, piękne liny
Na grunt to raczej rosówka, trupek - wieczorem na węgorza
Na spining próbuj wszystkiego, jezioro jest pełne szczupaka i okonia. Na metrowego zaczai się w głębszych miejscach - pow 3 m
[2011-06-06 19:20]

Elwuo

ok dzięki jade tam na 3 dni wiec tak jak radzisz w dzien spinning/spławik/grunt znajde jakis dołek i moze tam trupka na noc zarzuce, jeszcze raz dzieki..

PS: Łapałeś juz tam w tym roku?

[2011-06-06 21:31]

Elwuo

Jaka jest najlepsza ryba na trupka?   [2011-06-06 21:32]

piotrbokserorg

Jaka jest najlepsza ryba na trupka?  

Uklejka. Jedziesz do ośrodka mpt??
[2011-06-06 22:52]

dariuszdyl

Witam, chciałbym dowiedzieć się jak najwiecej o tym pięknym mazurskim łowisku, wybieram sie tam w ten weekend, i chciałbym sie troche dowiedzieć się na co tam łapać (będe wędkował na spławik, grunt, spinning) jakich przynęt użyć? żeby mieć jak najlepsze wyniki..

Co do spinningu to mogę powiedzieć tylko że 3 kumpli przez 4 dni złowili około 16 szczupaków i tylko jeden miał trochę ponad wymiar. [2011-06-07 09:13]

Elwuo

yhym a na co łapali? na blachy? nie nie jade do osrodka mpt poniewaz trzeba tam wykupowac obiady a co sporo kosztuje jade pod namiot   [2011-06-07 09:28]

Elwuo

wiedzie cos wiecej na temat tego pięknego jeziora? [2011-06-07 21:30]

irex

Byłem tam dwa razy.Raz na jesieni-Trochę szczupaka na gumy.Na okonia albo nie trafiliśmy albo są tylko małe.Drugi raz zimą i tylko drobny okoń.Miejscówki dostępne tylko z łodzi
[2011-06-07 23:04]

irex

Byłem tam dwa razy.Raz na jesieni-Trochę szczupaka na gumy.Na okonia albo nie trafiliśmy albo są tylko małe.Drugi raz zimą i tylko drobny okoń.Miejscówki dostępne tylko z łodzi.Lepsze miejsca na tego ładniejszego szczupca są w pobliżu Wiartla .Jest tam prywatny pensjonat ima łódki

[2011-06-07 23:07]

irex

Byłem tam dwa razy.Raz na jesieni-Trochę szczupaka na gumy.Na okonia albo nie trafiliśmy albo są tylko małe.Drugi raz zimą i tylko drobny okoń.Miejscówki dostępne tylko z łodzi.Lepsze miejsca na tego ładniejszego szczupca są w pobliżu Wiartla .Jest tam prywatny pensjonat i ma łódki

[2011-06-07 23:08]

Elwuo

wie ktos cos wiecej? jakich gumek tam uzywać, jakich obrotowek blystek? opukiwac dno? jak tam łapać.. [2011-06-09 21:45]

jasin38

Byłem tam kilka lat temu( w Maju) i naprawdę piękne szczupaki udało nam się złapać-wszystko na dużą motor-oil z główką gamakatsu pomalowaną na pomarańcz. Dobre wyniki mieli również inni, którzy łapali na kopyta z niebieskim grzbietem i z białym spodem z brokatem. Szukaj drapieżnika na zatoce w prawo od ośrodka i na lewo od niego na 3 metrowym blacie. Daj znać jak było.
Pozdrawiam
[2011-06-10 12:44]

Elwuo

za jakąś godzine wyjezdzam kupilem kilka blystek, obrotówek, twistery, kopytka rozne kolory wybór jest, bede probowal zobacze co z tego wyjdzie.. napisze co złowiłem nastawiam sie tam głównie na spinning

Pozdrawiam

[2011-06-10 12:58]

Elwuo

Witam wróciłem wczoraj jak najbardziej zadowolony z połowów.. wsumie złapałem 7 szczupaków 30-50cm i 2 okonie chyba wujek złowił pięknego okonia około 30cm jak na tą porę roku mysle ze to niezly wynik poniewaz bylo bardzo bardzo duzo zielska na dnie w ogole woda byla plytka na polowe jeziora mozna bylo dojsc pieszo.. ale byly miejsca w których głębokość dochodzila do 29m ogolnie jezioro zrobilo na mnie jak najbardziej dobre wrazenie, rozmawialem z wędkarzami mówili ze na jesieni jak zielsko znika koniec pazdziernika.. to przywożą czesto dwucyfrówki takie 70-80cm sa standardem

Pozdrawiam

[2011-06-13 09:35]

Vireless

Cześć wszystkim,jak aktualnie sprawy się mają nad wiartlem [2015-06-24 12:56]