Zaloguj się do konta

Łowisko specjalne Rybołówka w Mikołowie.

utworzono: 2011/04/08 07:38
Lopez

[2011-04-08 07:38]

happyjeans

witam

ponawiam pytanie ?

ja wybieram sie tam jutro , takze dam znac

pzodrawiam

[2011-10-16 23:22]

krzychu sc

Witam mam kilka pytań.
1.Czy na tym łowisku można fajnie połowić na tyczkę(ilość rybostanu większej ryby)?
2.Czy jest potrzebna mata ,odkażalniki itp.
3.Czy złowioną ryby muszę zabrać ze sobą czy mogę ją wypuścić
4.Jak wygląda dojazd do łowiska (daleko trzeba auto zostawić i śmigać z klamotami) i czy jest tam duża presja wędkarska czy raczej spokój ?
Bo na stronie łowiska nie ma zbyt wielu informacji z góry dzięki za odp. pozdrawiam
[2013-02-03 13:20]

ksieciu99

Stary temat znalazłem ale napiszę co wiem,moze komuś się przydaWiec tak,mozna łowić na tyczke ale uwaga bo może  przywalić karp 10+ lub spory jesiotr czy amur.Mata musi być,j jeżeli nie masz 5zl i dostaniesz.Odkazalniki nie wymagane.Ryby są duze lub potężne więc o zyciowke karpia czy metrowego jesiotra nie trudno.Rybe możesz zabrać jeżeli zapłacisz (jest cennik)ale możesz wypuscic.Dojazd do łowiska elegancki i łatwy,od parkingu do wody 50m.Presja w sezonie mała w tygodniu w weekend jak będziesz na 8:00spokojnie znajdziesz miejsce później już ciężko.Ogólnie super miejsce dla wędkarza który jest już zmęczony drobnicą z pzw jak i dla rodzin z dziećmi(plac zabaw,mini zoo itp).Na moich oczach gość wyciągnął amura 107cm na 8 białych robaków.Jezeli o mnie chodzi polecam.
[2016-07-04 22:48]