Łowisko specjalne "okoń",Janówek-proszę o poradę.

/ 4 odpowiedzi
Witam.Wybieram się w niedzielę na to łowisko ze znajomym.Będziemy łowić na spinning.W związku z tym mam pytania.Rezerwować miejsca na pomostach czy z łodzi i które miejsca są najlepsze na drapieżnika (mapka łowiska http://www.okon.com.pl/plan_lowiska.jpg).Proszę również o jakieś porady co do samego łowienia na tym akwenie.
sotomm


Pomyłka w umiejscowieniu.Proszę o usuniecie tego tematu.Przepraszam za pomyłkę. (2010/10/04 16:56)

sotomm


Jednak miejsce dobre.Motam się ponieważ pierwszy raz udzielam się na forum i nie mam jeszcze w tym wprawy.Liczę na zrozumienie i nie karcenie mnie za to.Obiecuję poprawę :) (2010/10/04 17:06)

bonat


Ja nie mam farta do tego łowiska. Wszyscy opowiadają, że jest super, więc jadę tam i cały dzień stoję i nic. Inni w tym czasie również nic, albo tylko symbolicznie i mówią, że "dzisiaj to straszna lipa, dwa dni temu to tak brały, że można było puste haczyki wkładać do wody i już siedziała ryba". Mam blisko, więc już kilka razy tam byłem i zawsze to samo - ryby brały super, ale nie przy mnie, tylko 2 dni temu. Co do pomostów, to mnie polecano na drapieżnika kilka pierwszych pomostów, np. od 1 do 8, albo łódka. (2010/10/06 08:40)

Sawyer


Ja jade tam w sobote na miejscówke bodajże 34 bo zawsze jak bylem na jesieni miejsca 47-50 to po tamtej stronie dużo sie dzialo nie powiem że u mnie była cisza, pstrągów sie nałapałem teraz w czwartek zarybiają pstrągiem wiec moze w weekend cos sie bedzie działo pzdr (2010/10/06 15:39)