Zaloguj się do konta

Łowisko Roszków - droga dojazdowa

utworzono: 2009/07/16 09:19
MARCIN8122

Witam ostatnio rezam z kuzynem na ryby do Roszkowa lecz od drugiej strony czyi od Dabrowy .Droga dojazdowa nad wode jest tragiczna same dziury i bloto jak ktos tam choc raz sie tam wybrał wie jak tam jest . I tu mam pytanie czy ktos wie do kogo ta droga dojazdowa nalezy i czy da sie cos z ta droga zrobic ? Pozdrawiam [2009-07-16 09:19]

Ale który Roszków, bo są dwa. [2009-07-16 09:49]

robson1

Ja ci nie pomogę bo sam niewiem.Ale sa to raczej tereny prywatne,i dlatego nikt tej drogi nie naprawi.Ja osobiście nigdy z tamtej strony samochodem nie jechałem własnie z tego powodu,ale jak wiesz mase ludzi tam jeżdżi.Kiedyś nawet widziałem tam więcej samochodów niz na parkingu przy drodze asfaltowej. [2009-07-16 09:50]

robson1

To tej mój..........haha [2009-07-16 09:51]

robson1

"ten".......oczywiscie [2009-07-16 09:55]

No bo piszecie enigmatycznie. Jeśli chodzi o wodę z numerem PZW, to dla mnie jest normą poedawanie nazwy i numeru, czyli mój Roszków z numerem 627. I wiem o jaki chodzi. Ja chcę czsem komus pomóc, ale do tego są potrzebne dane. [2009-07-16 19:44]

MARCIN8122

chodzo o zalew w roszkowie ten w wlkp ten kolo siedlemina [2009-07-19 12:34]

majcher

Zarząd kola Jarocin z zalewu roszków zrobił sobie prywatny folwark zakaz wjazdu,zakaz stawiania markera,a jeszcze się dowiedziałem że zakaz stawiania namiotu, same zakazy jeszcze niech zrobią zakaz necenia i łowienie bez chaczyka,wszystcy narzekają z tego koła na zarząd ale gdy przychodzi zebranie sprawozdawcze to nikt sie nie odezwie,zmienic prezesa bo to się robi jak w PZPN czują sie nietykalni a pamietajcie że to za nasze pieniadze jest oplacana dzierżawa zbiorników na których wędkujemy i to my je zarybiamy,to oni sa dla nas a nie odwrotnie zniechęcają wędkarzy na przyjazd nad zalew sam widziałem że tutejszy zarząd pływa sobie łodzia z silnikiem spalinowym wbrew zakazom coś trzeba z tym zrobić niech okreg wypowie się w tej sprawie nie dosyć że nie mamy zbyt dużo wody to same zakazy a sladki co rok drożeją jeszcze troche to będziemy w fontannach wedkować  [2012-08-09 10:23]