Łowisko "Potempa" - kto zna to łowisko?

/ 7 odpowiedzi
Witam j.w
 SŁYSZAŁ KTOŚ O ŁOWISKu POTEMPA (Nadleśnictwo Brynek) lowisko numer 811 ??!!
Szukalem w necie cos na temat tego lowiska ale nic nie znalazlem?!moze ktos ma jakies namiary itp i cos o nim wie?!
Za info dziękuje
kumak1970

te łowisko jest opisane na stronie naszego koła pisał kolega sandokan jak coś to wal do niego on tam jezdził albo jeszcze jezdzi (2011/04/25 09:34)

Tomesse

NA STRONIE KOLA JEST POLIWODA NIE POTEMPA!!:-( (2011/04/27 19:56)

czyzoo

Szukałem tego stawu i  lipa. Nicy na mapie w google'ach jest ale nie wiem jak dojechać. Próbowałem od strony Krupskiego Młyna i lipa, od strony POTĘPY i dojechałem na jakies zadupia i tez nie trafiłem. To chyba jest "staw Piegża" do którego nie da się dojechać:) (2011/07/15 14:12)

czyzoo

ZNALAZŁEM!!! To nie jest staw Piegża. Staw POTĘPA jest w Potępie. Jedziemy od T.Gór na Poznań. W miejscowości Tworóg skręcamy w LEWO na KRUPSKI MŁYN. Wjeżdżamy do KOTY, mijamy KOTY i wjeżdżamy do POTĘPY. Po 300-500m od tablicy "POTĘPA" za przystankiem autobusowym skręcamy w PRAWO a polną drogę. Za ok 100m jest staw:) (2011/07/18 20:45)

darekgliwice

i jak było na tym stawie?? złowiłeś coś? (2011/08/06 21:00)

czyzoo

a lot of SUM'ik karłowaty:) a innym razem chyba z 15 okoni ale malutkie były. (2011/08/13 18:37)

esox lucius

Bardzo fajny i łowny staw. Bardzo dużo Szczupaka, Okonia, Karasia i Karpia (o niego trudno bo zanim karp się powiesi to sumiki wyżerają większość).

Często zdażają sie okonie 40+ i szczupaki 70+ na drugiej stronie od "lasu".

Niestety doszły mnie słuchy że od 1.01.2020 woda jako woda graniczna (PZW Katowice/PZW Częstochowa) przechodzi pod zarząd PZW Częstochowa. Do końca roku członkiwie PZW Katowice i PZW Częstochowa mogą tam łowić na podstawie obowiazujących zezwoleń (właśnie staram się ta informację potwierdzic/zweryfikować :( Zabrali Zieloną Małą i Duzą teraz kładą rękę na Potępie....

Dojazd od strony TG w miejscowości Koty/Potępa za przystankiem autobusowym po prawej stronie wjezdza sie w polną drogę (200/300m do wody). przed starą walącą się oborą. (2019/09/19 14:38)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.