Łowisko Pogoria I II III - śmeici

/ 7 odpowiedzi
Witam wszystkich wędkarzy z rejonu Dąbrowy Górniczej a w szczególności zarząd koła w Dąbrowie.Panowie jak myślicie czy jest szansa że nasz zarząd wpadnie na to że jest brak jakichkolwiek koszy lub nawet worków na śmieci.Jak wędkarz ma posprzątac po sobie skoro nie ma gdzie.Ja wiem ktoś odpisze weż ze sobą ale żyjemyw 21 wieku,nie ma koszy wylać trzeba się pod drzewem a jak wjedziesz samochodem to już jest przestępstwo.To jest taka sama sytuacja jak z dostępem do wody na ośrodkach .PZW nabrało wody w usta i nic. Jak zarzad nie wie jak to zrobić to prosze wybrać się na Rogożnik i zobaczyc jak to wygląda.Albo brac jeszcze większe pieniądzdze na rzecz koła na prace.Jakie macie zdanie na ten temat.Pozdro......
grzegorzk75


W zeszłym roku na I były beczki na odpady, na III śmietniki UM, teraz nie ma nic. Zarząd koła jeśli nawet czyta nasze wypociny to i tak się nie odezwie, bo nie ma nic do powiedzenia. Nad nasze zbiorniki strach jechać z dzieckiem bo wszędzie szkła, kapsle i cała masa gnoju!!! Kibelki "pod brzózką" śmierdzą z odległości 25m, zakazy ruchu z każdej strony - auto nad wodą=mandacik. Zakaz wprowadzania psów na łowisko obowiązuje tylko wędkarza - psy spacerowiczów mogą bez obaw wskakiwać do wody, płosząc ryby i często plątając żyłki. Nic im nie grozi nawet w obecności Strażników czy Policji!!! Co robi zarząd? Bez przerwy myśli - jak siedzieć, żeby ze stołka nie spaść! (2009/04/14 23:08)

ImmoQ


Niestety taka jest mentalność ludzi. Sprzątajmy po sobie, dajmy przykład że można i że to 5 minut pracy. (2009/04/15 07:46)

rybousty11xd


Polska nie elegancja Francja (2009/04/19 16:05)

grzegorzk75


Wczoraj i dzisiaj były na P I zawody spławikowe. Byłem na rybach oba dni. W sobotę zebraliśmy 2 reklamówki syfów , w niedzielę rano wracam na to samo łowisko i co widzę ..... zgrozo , jeszcze gorszy bajzel. Z zawodów pofatygowali się panowie z SSR i PSR - krótka dyskusja o śmieciach i śmietnikach, o 3 gościach na drugim brzegu trzepiących spiningiem za szczupłym, nerwowy komentarz z mojej strony i wędkarza obok mnie i jaki efekt.... panowie nie sprawdzając naszych uprawnień oddalają się szybkim krokiem w stronę zawodników ! NAWET NIE SPRAWDZILI WSPOMNIANYCH SPININGOWCÓW !!!!! Nic dodać nic ująć! Ot nasi funkcjonariusze! (2009/04/19 19:14)

robogaz


Grzegorz szkoda że nie wziołeś ich nr.uprawnień. (2009/04/20 08:55)

Jakub25


POPIERAM wasze uwagi co do śmietników i zarządu...pozdro (2009/04/20 19:18)

grzegorzk75


Darek , ja wiem że powinienem wziąć numery , ale tak się wściekłem że mało jeden w dziub nie dostał. Może przy następnej takiej okazji ( oby jej nie było) emocje nie wezmą góry nad rozsądkiem. (2009/04/20 20:28)