Zaloguj się do konta

Łowisko Okoń Janówek - opinie

utworzono: 2010/05/20 12:35
mg20

mam pytanie co do okonia na jesieni na co najlepiej łowić karpie? Wybieram się7 grudnia

 

[2014-11-29 22:08]

mg20

Mam pytanko  czy na łowisku jest już lód?????????

[2014-12-02 20:41]

JKarp

Zadzwoń i zapytaj ;-)JK [2014-12-02 21:55]

Spawciu

i daj znac co powiedzieli ;p moim zdaniem moze juz byc ale nie do wejscia bo jednak teren jest tam otwarty i lowisko jest na sloncu
[2014-12-03 19:10]

JKarp

Tam zawsze było ciut chłodniej niż np w Legionowie.Wczoraj rano było -10 sądzę więc, że i tam zrobił się lód. Ale pewnie jest za cienki, żeby po nim chodzić. Poza tym zawsze przed łowieniem z lodu sprawdzana była grubość lodu przez Właścicieli żeby uniknąć wypadków.JK [2014-12-03 19:55]

mg20

ale mi chodzi o to ponieważ nastawiam się na karpia [2014-12-06 17:19]

JKarp

A zadzwonić nie zadzwoniłeś jak widzę.Miałeś dziś być na Okoniu a nadal trzymasz wątek " w teorii ".Na karpie czekaj do wiosny.JK [2014-12-06 19:55]

mg20

miałem być dzisiaj i byłem zobacz wcześniej. brania były chyba ze 3 ale nie zacięte stanowisko nr 53 [2014-12-07 18:19]

mg20

jak sytuacja wygląda [2015-03-02 22:35]

mg20

co tam na okoniu ? [2015-03-12 21:41]

griszalem

Właśnie wróciłem z Okonia i powiem tak łowisko jak zawsze super przygotowane do sezonu, a ryby pojechałem głównie na karpia no i jest niedosyt brania chimeryczne w sumie to o 7 bylem totalnie sam na łowisku po zarzuceniu od razu odjazd i mała karpik ok 3 kg za ok 15 minut kolejna rybka karpik ok 5 kg i to by było tyle.Z obserwacji powiem że karp na okoniu zaczął żerować tyle że na płytszej wodzie bo cieplej, najlepsze stanowiska na taka porę to od 29 do 35.Jeśli chodzi o przynęty to każdy ma swoją receptę ale ja powiem że chyba tam pelet odgrywa znaczącą rolę bo dużo osób na pelet coś łapie.A i jeszcze jedno dla chętnych połapania małego karpia dziś dostarczyli karpia takiego 1 do 2 kg i to sporo więc w najbliższych dniach będą brały jak opętane.

[2015-03-25 18:06]

eurorobal

Witam.Jak tam szanowni państwo na łowisku? Był ktoś w kwietniu? Jakieś ciekawe wyniki? [2015-04-20 13:15]

szpygiel

Sezon na "okoniu" rozpoczety. W sobote 11.04 byla piekna pogoda i wszystkie stanowiska zajete . Rybki dopisaly nawet lepiej niz sie spodziewalem. 6 karpi (w tym jeden 7,9 kg) i 4 jazie. Kolega obok 5 karpikow. Jak na pierwszy raz jestem bardzo zadowolony .

Kolejna sobota 18.04 na okoniu. Niestety bez okazow godnych uwagi. Rezultat to 5 karpi (do 3 kg), 7 karasi i 4 jazie. Nie za duzo ludzi bo pogoda nie zachecala
[2015-04-22 09:25]

eurorobal

szpygiel No to super wiadomości. Nastawiają pozytywnie. Z tego co wiem to na najbliższą sobotę (25.04) zapowiada się duża presja, bardzo mało pomostów wolnych. Ale jadę (późno :( ) zacząć sezon. [2015-04-22 10:16]

szpygiel

Ja oczywiscie tez bede :)
Zanosi sie na piekna pogode :)
[2015-04-22 10:58]

eurorobal

Tak, też liczę na dobrą pogodę.Trochę świeżego powietrza, trochę witaminki D... No i mam nadzieje rybki :DPołamania i do zobaczenia nad wodą...
Ps. był ktoś kiedyś na stanowisku 44? To jest sam pomost czy jest trochę terenu żeby wbić się sztycą? niestety nie posiadam rod pod-a i mam małe obawy. [2015-04-22 11:12]

szpygiel

Tak, też liczę na dobrą pogodę.Trochę świeżego powietrza, trochę witaminki D... No i mam nadzieje rybki :DPołamania i do zobaczenia nad wodą...
Ps. był ktoś kiedyś na stanowisku 44? To jest sam pomost czy jest trochę terenu żeby wbić się sztycą? niestety nie posiadam rod pod-a i mam małe obawy.


Zawsze trochę miękkiego obok pomostu będzie żeby wbić podpórkę :)
Nigdy nie łowilem ze stanowisk przy parkingu, poza nr 53, ale te stanowisko to inna bajka :)
[2015-04-22 11:48]

eurorobal

Ja też nigdy nie łowiłem po tej stronie parkingu. O 53 też słyszałem pewne "legendy", jednak nie miałem okazji się tam zasadzić. Liczę na to miękkie bo będę musiał jakieś dziwne kombinacje "alpejskie" odprawiać :D [2015-04-22 11:57]

szpygiel

Ja też nigdy nie łowiłem po tej stronie parkingu. O 53 też słyszałem pewne "legendy", jednak nie miałem okazji się tam zasadzić. Liczę na to miękkie bo będę musiał jakieś dziwne kombinacje "alpejskie" odprawiać :D

Od 53-trójki zacząłem swoją przygodę z Okoniem :)
Wole stanowiska po drugiej stronie ;)
[2015-04-22 12:06]

eurorobal

Moja ulubiona jest "17", nie wiem czy to fart czy inna magia tego miejsca ...Pierwsza zasiadka w zeszłym roku trafiła mi się na końcu marca... po 15 minutach od zarzucenia zestawów i ciekawym holu na lekkiego feeder-ka wytargałem jesiotra 9,8 kg... I to nie był koniec tego dnia...Byłem na "17" i jeszcze kilka razy w ciągu roku... i zawsze coś ciekawego się działo... [2015-04-22 12:23]

szpygiel

Moja ulubiona jest "17", nie wiem czy to fart czy inna magia tego miejsca ...Pierwsza zasiadka w zeszłym roku trafiła mi się na końcu marca... po 15 minutach od zarzucenia zestawów i ciekawym holu na lekkiego feeder-ka wytargałem jesiotra 9,8 kg... I to nie był koniec tego dnia...Byłem na "17" i jeszcze kilka razy w ciągu roku... i zawsze coś ciekawego się działo...

W sobotę na 17 widziałem jak dość sporego karpia gość wyciągnął :)
Zwykle jestem na  nr 26 w soboty :)
[2015-04-22 12:31]

eurorobal

A to chyba miejscówka przy wiatce?? No to będziemy niemal na przeciwko siebie ... Przede mną jeszcze dwa dni rozmyślania co założyć na hak i jakie zestawy...  Ehhh. no uwielbiam to uczucie kiedy ciężko się na robocie skupić bo myślami jest się już nad wodą :D [2015-04-22 13:02]

szpygiel

A to chyba miejscówka przy wiatce?? No to będziemy niemal na przeciwko siebie ... Przede mną jeszcze dwa dni rozmyślania co założyć na hak i jakie zestawy...  Ehhh. no uwielbiam to uczucie kiedy ciężko się na robocie skupić bo myślami jest się już nad wodą :D

Po co się skupiać na robocie? ;)
Zgadza się 26 jest przy wiacie, chodź teraz postawili kilka nowych wiat i o wiatę nie trudno :)
Na hak co by nie założyć zawsze coś weźmie, raz łowiłem nawet na mielonkę z puszki :)
[2015-04-22 13:53]

eurorobal

Ja widziałem świetne/+10 kg efekty łapane na spreparowane winniczki... Fakt, że było to na innym mazowieckim łowisku...A mi na totalnym bezrybiu udało się wyholować "piąteczkę" na czerwoną fasolę (której nienawidzę) z jakiejś sałatki, moczoną ze dwie godziny w dipie "halibut" i ziarnku kukurydzy wymoczonym w rudej 40% :DNie wiem na co karpik wtedy poleciał, ale moi znajomi z którymi byłem byli w szoku jak ja sam... [2015-04-22 14:11]

szpygiel

Ja widziałem świetne/+10 kg efekty łapane na spreparowane winniczki... Fakt, że było to na innym mazowieckim łowisku...A mi na totalnym bezrybiu udało się wyholować "piąteczkę" na czerwoną fasolę (której nienawidzę) z jakiejś sałatki, moczoną ze dwie godziny w dipie "halibut" i ziarnku kukurydzy wymoczonym w rudej 40% :DNie wiem na co karpik wtedy poleciał, ale moi znajomi z którymi byłem byli w szoku jak ja sam...

Wydaje mi sie ze na Okoniu najlepiej sprawdza się pelet i kukurydza :)
Na kulkę może jednego karpika zaliczyłem :)
Najważniejsza jest zanęta :P
[2015-04-22 14:36]