Łowisko ok. Pruszkowa, Grodziska Maz., Grójca

/ 6 odpowiedzi
Witam serdecznie

Proszę o informacje, jako młody wędkarz chce 30.04 jechać na szczupaki i duże okonie gdzie w okolicy znajdę takie łowisko .
Czy starsi koledzy mogą coś polecić?

JKarp

30.04 to raczej jeszcze odpuść szczupakom.
JK (2016/04/08 12:15)

areq

w tym roku niekoniecznie ;-) 01.05 wypada w niedziele.

Pozdrawiam,
areq (2016/04/12 12:51)

jan-kowalski

wiem wiem mój błąd :D a proszę mi napisać jakieś ciekawe miejsca. Ostatnio słyszałem o Gluchowie ale raczej negatywnie. Pozdrawiam (2016/04/14 05:15)

staroscic

Witam ! Proponowałbym Ci Kolego miejscowość Pacew nad pilicą (t.j.przed Białobrzegami radomskimi ) zjazd na łąki tylko jeden więc trafisz najlepsza miejscówka jest pod mostem i w prawo od mostu,ile razy tam jestem mam się z czego cieszyć,dodatkowym przyłowem są ładne klenie.Rozumię że 30 przyjerzdżasz na miejsce a zaczynasz łowić 01.05.Jako doświadczony wędkarz polecam Zalew Zegrzyński tam można się nałowić okoni i szczupaków do woli,tylko to trochę daleko od Ciebie.Pozdrawim i połamania kija. (2016/04/14 12:29)

jan-kowalski

Witam ! Proponowałbym Ci Kolego miejscowość Pacew nad pilicą (t.j.przed Białobrzegami radomskimi ) zjazd na łąki tylko jeden więc trafisz najlepsza miejscówka jest pod mostem i w prawo od mostu,ile razy tam jestem mam się z czego cieszyć,dodatkowym przyłowem są ładne klenie.Rozumię że 30 przyjerzdżasz na miejsce a zaczynasz łowić 01.05.Jako doświadczony wędkarz polecam Zalew Zegrzyński tam można się nałowić okoni i szczupaków do woli,tylko to trochę daleko od Ciebie.Pozdrawim i połamania kija.

Dziękuje ślicznie . Pozdrawiam

(2016/04/14 14:47)