Łowisko Niesiołowice - Wasze opinie

/ 7 odpowiedzi
Witam koledzy koleżanki

Mam zamiar jechać na to łowisko,jakie są wasze opinie na temat tego łowiska


http://niesiolowice.com/


Pozdrawiam
kaaczor1


        

Witam kolegę , może powiem tak, to było kiedyś moje ulubione łowisko , jeździłem tam przez 3 lata i muszę powiedzieć że efekty były bardzo dobre, szczególnie w nocy , brały tam naprawdę spore sztuki takie jak, ładny lin 1,5 kg czy też piękny leszcz , udało mi się wyciągnąć chwile po 24 w nocy miały ponad 50 cm , i oczywiście karpie są ładne osobiście nie złapałem tam dużego karpia ale byłem świadkiem jak parę metrów dalej wędkarz wyciągnął ponad 7 kg sztukę. Ostatnim razem byłem tam na jesieni 2010 roku więc teraz nie wiem jak jest , ale kiedyś naprawdę warto było jechać , można pojechać i spróbować. Pozdrawiam i Połamania


Czekam na info jak było jeśli pojedziesz

              

(2012/05/11 22:59)

Tom998


Ok jak pojadę napisze jakie były efekty

Pozdrawiam (2012/05/12 18:48)

kris998


Ponawiam pytanie - ktoś był ostatnio - polecacie łowisko? (2012/05/21 15:14)

zybi64


kiepsko bylem kilka razy,kilka plotek jeden maly karpik-lipa.Tylko oplaty duze biora.Szkoda fatygi.Ja w 2013 r poswiece wiecej uwagi martwej rzece. (2013/02/09 10:44)

julek-13


Byłem w tym roku kilka razy. Pierwszego dnia byłem zachwycony! Duzo brań na feeder. kilka ładnych leszczy, płocie 30centymetrowe a największa 34cm, i 2 ładne liny:)Niestety tak było tylko jednego dnia, następnego kilka płotek i kilka leszczyków. Następne 2 tygodnie nic!!! Siedziałem przy wędkach całe dnie a szczytówki nie chciały zadrgać. A więc zależy jak trafisz - mozesz fajnie połowić ale tez przesiedziec cały dzien bez brania. Warto spróbowac gdy jest bardzo mocny wiatr i duze falowanie, taka jest moja opinia ale tez innych wedkarzy łowiących nad tym jeziorem. Spinning jest mozliwy tylko z łodzi bo przy brzegach jest szeroki pas roslinnosci. Drapiezniki ponoc są... ale wiem to tylko od gospodarza tego jeziora, więc nie moge w to az tak do konca wierzyc... hehe tyle ode mnie na temat tego jeziora:) (2013/03/09 17:13)

Blanki


W maju 2015 roku było jak w studni. Nic. Cicho. Ryby nie zapytały się nawet po co tu przyjechałem.  (2015/06/20 18:59)