Łowisko na zasiadkę tygodniową

/ 6 odpowiedzi
Witam miłośników dłuższych zasiadek! Łowię od roku ( głównie j.Goczałkowickie). Gdzie warto wybrać się na zasiadkę tygodniową? Wędkowanie nocami , namioty- "koczówka.." Gdzie jest spokój i można wypocząć na łonie natury..?
grisza-78


Jeśli szukasz gdzieś dalej, a nie tylko Śląsk, to zapraszam w Bory Tucholskie. Jezior ogrom, dzikich miejsc jeszcze więcej ;) (2013/01/02 14:13)

buba0sparx


Nie wiem czy interesuje cię tylko i wyłącznie dziczyzna ale jesli nie to łowisko starorzecze wygląda całkiem interesująco . Sam bym się wybrał ale perspektywa 500km wybija mi ten pomysł z głowy. Cena za tygodniowy pobyt to 300zł. (2013/01/02 14:51)

karolpolawiacz


Jeśli szukasz gdzieś dalej, a nie tylko Śląsk, to zapraszam w Bory Tucholskie. Jezior ogrom, dzikich miejsc jeszcze więcej ;)

a z kad jesteś (2013/01/02 15:22)

lanczan


Mieszkam na Śląsku- ok. Pszczyny. Szukam miejsca na wypoczynek letni. Odległość jest mniej ważna( i tak pakuje pół auta gratów jak wyjeżdżam 1km na j. Goczałkowickie;-) ). Szukam sprawdzonego miejsca.Z góry dziękuję za wszelkie wpisy! W zamian opowiem na wszelkie pytania odnośnie j. Goczałkowickiego (atrakcji okolic Pszczyny) (2013/01/02 18:54)

ChaszmanWTK


Witam;) Ja również jestem z Pszczyny, sprawdzone łowiska to hmmm... nie wiem jak teraz wygląda sytuacja na zbiornik od strony Poręby ( za basenem clara w lewo), chodziłem tam praktycznie to tydzień i jest troszkę zabawy z leszczem i karasiami. Leszcze podchodzą dość ładne i robią fajną zabawę przy braniach. Na zbiorniku Paprocany ostatnio podobno zaczeły się brania (Przynajmniej z tego co słyszałem od wędkarzy z Żywca), ale sam długo tam nie byłem więc nie jestem w stanie powiedzieć, teraz będę się wybierał na 3-4dni od czwartku więc dopiero wtedy mogę odpowiedzieć o zbiorniku;)  Na Zbiorniku Łąka bierze na made (Białego) i rosówkę;) Ale warto spróbować na makaron włoski w cebulce:D Jeśli ktoś chce wiedzieć jak wygląda sytuacja w Żywcu, albo na innych zbiornikach nieopodal to postaram się pojechać i złożyć relacje.
Pozdrawiam  (2013/07/20 21:02)