Łowisko na wyjazd rodzinny okręg katowicki

/ 6 odpowiedzi

Witam.

Chciałbym prosić o pomoc w dokonaniu wyboru.

W te wakacje chciałbym wybrać się z rodzicami nad wode na weekend na rybki.

Doradźcie mi jakieś łowisko w okręgu katowickim, chciałbym aby ten akwen był fajnym zbiornikiem ze sporą ilościa rybki, macie jakies propozycje?Jak macie podajcie też rybki jakie tam są.Jeśli blisko akwenu są jakies atrakcje turystyczne podajcie je.

Ważną sprawą jest też rozbicie namiotu przy łowisku.

Za wszystkie posty dodane i propozycje łowisk, z góry serdecznie dziękuję.

isaac11


jedz se na Przeczyce. (2011/08/08 21:40)

berthold


Witam.

Chciałbym prosić o pomoc w dokonaniu wyboru.

W te wakacje chciałbym wybrać się z rodzicami nad wode na weekend na rybki.

Doradźcie mi jakieś łowisko w okręgu katowickim, chciałbym aby ten akwen był fajnym zbiornikiem ze sporą ilościa rybki, macie jakies propozycje?Jak macie podajcie też rybki jakie tam są.Jeśli blisko akwenu są jakies atrakcje turystyczne podajcie je.

Ważną sprawą jest też rozbicie namiotu przy łowisku.

Za wszystkie posty dodane i propozycje łowisk, z góry serdecznie dziękuję.


łowisk to ci możemy polecić sporo ale takich z rybką to raczej kruchuteńko (2011/08/08 21:49)

SpiningZiom


Witam.

Chciałbym prosić o pomoc w dokonaniu wyboru.

W te wakacje chciałbym wybrać się z rodzicami nad wode na weekend na rybki.

Doradźcie mi jakieś łowisko w okręgu katowickim, chciałbym aby ten akwen był fajnym zbiornikiem ze sporą ilościa rybki, macie jakies propozycje?Jak macie podajcie też rybki jakie tam są.Jeśli blisko akwenu są jakies atrakcje turystyczne podajcie je.

Ważną sprawą jest też rozbicie namiotu przy łowisku.

Za wszystkie posty dodane i propozycje łowisk, z góry serdecznie dziękuję.


łowisk to ci możemy polecić sporo ale takich z rybką to raczej kruchuteńko

To podajcie mi takie nad , którymi jest naprawe ladnie i da się odpocząć, a i żeby branie raz na jakiś czas się zdarzyło :p (2011/08/08 22:48)

zbynio5o


A weż no chłopie troche sie wysil i napisz jaką metodą chcesz łowić, co chcesz łowić, gdzie już łowiłeś ?  Poprostu uzupełnij swój profil a kolegom łatwiej będzie Ci pomóc . (2011/08/08 23:59)

SpiningZiom


Dzięki,że mi przypomniałeś.

Jak pojade z rodziną to najlepiej grunt lub spławik, bo nie będę biegał ze spiningiem podczas gdy rodzina będzie ze mną.

Najlepiej gdyby w łowisku był karp , to waleczna ryba i dostarcza sporo radości podczas wyciągania.

Oczywiście inne rybki też mile widziane.

Łowiłem w Wolbromiu na zalewie, ale mam tam blisko więc to nie jest wielka atrakcja dla moich rodziców jechać tam , bo jestesmy tam co środa.

Szukam łowiska do 80 km od Olkusza najlepiej.


Powiedzcie mi co sądzicie o pogoriach?

(2011/08/09 09:27)