Zaloguj się do konta

Łowisko maks 200km od Katowic.

utworzono: 2016/06/22 14:15
wesik

Witam serdecznie.

Kiedyś za małolata dużo łowiłem aczkolwiek jakoś przestałem na długie lata. Teraz chciałbym wrócić do tej pasji i przy okazji zaszczepić ją synowi. Proszę Was zatem o sugestie dotyczące wyboru odpowiedniego miejsca. Generalnie planuje pobyt na kilka dni i szukam łowiska komercyjnego / prywatnego (agroturystyka) maks. powiedzmy 200km od Katowic. Im bliżej tym lepiej aczkolwiek ważniejsze są dla mnie inne czynniki:

- woda stojąca, zbiornik nie za mały, najlepiej gdzieś na uboczu, miejsce jak najbardziej odosobnione, w sąsiedztwie natury (wariant idealny)
- możliwość łowienia bez karty, na dwie wędki (ja) i stawiania pierwszych kroków przez syna (prosty bat na małe rybki) 
- możliwość rozbicia namiotu nad brzegiem wody (ewentualnie malutki domek, pokój bezpośrednio nad wodą)
- możliwość łowienia w nocy (jak syn zaśnie w namiocie pod moim okiem)
- możliwość łowienia metodami: gruntowa/spławikowa oraz spinning
- ryby planuję raczej wypuszczać z powrotem do wody choć może jedną czy dwie bym zabrał ze sobą
- nie szukam też na razie rekordowych okazów, ale nie chciałbym trafić gdzieś gdzie nie ma ryb w ogóle ;)
- dodatki takie jak: bezpieczny parking, możliwość grillowania, sklepik, plac zabaw oczywiście mile widziane

Wiem, że miejsca spełniającego wszystkie warunki raczej nie ma ale mam nadzieję, że znajdzie się miejsce które spełni jak najwięcej z nich.

Pozdrawiam. [2016-06-22 14:15]