Łowisko Łysinin-proszę o opinię.

/ 4 odpowiedzi
mam pytanie czy ktos z kolegów po kiju wedkował na wodach gospodarstwa rybackiego łysinin chodzi mnie o opinie na temat tych wód konkretnie o powiat żninski
robcio2535


No na tych wodach łowiłem ale jakiś czas temu :-) Teraz to już nie byłem tam  ale jesli chodzi o rybostan to bardzo wiele juz sie zmieniło jak na wiekszosci zbiornikach czyli wiadomo ze ryb juz tyle nie ma co kiedys :-)Z kazdym rokiem mniej ale jeszcze można sie czym tam bawić :-) (2011/03/05 16:32)

tomasz26552


Pochodzę z tych stron kiedyś wędkowałem na Tonowie i żernikach lecz niestety teraz te wody są odłowione na maksa.Ale polecam Kołdrąb woda głęboka i rybaki jeszcze nie odłowili kiedyś PGR ale jak teraz to nie wiem (2011/03/05 19:48)

mazurek1052


 Polecam Żninskie Duże chociaż w tym roku byłem juz tam trzy razy i tylko kilka leszczy i drobnica krąpia(co roku o tej porze juz brały), wie ktoś może czy teraz gdzieś na jeziorach łysinina coś bierze? a jak ktoś chce połowic sobie na "ilośc" to mozna wybrac sie na Sobiejuchy, chociaz nie wiem jak obecnie tam z dojazdami bo podobno do jeziora prowadzą same drogi prywatne (2011/05/04 18:53)