Zaloguj się do konta

Łowisko komercyjne Topilec

utworzono: 2012/09/10 15:17
bazzo

Witam, topilec to łowisko komercyjne w okolicach Białegostoku, wczoraj byłem tam pierwszy raz, caly dzien. Bylismy we trójkę, masa rozstawionych wędek, kukurydza, kanapka, czerwone, żywiec, kulki proteinowe, różne sposoby różne techniki i miejsca,Feedery, Pickery, splawik, grunt, spinning ....

Wynik : wiekszy karaś, kilkanaście małych

Ktoś odwiedza te stawy ?

Czy stawy są "wyłowione"? Czy po prostu trafilismy na taka susze?

Właścicielka zapewnia, że jest masa amurów i karpii....


Czekam na wasze wypowiedzi. :) [2012-09-10 15:17]

Piecka

witam
Zaglądałem tam przez ostatnie 3 niedziele. W sumie udało mi się złapać 5 sztuk (4 karpie i amur). W tym dniu co byłeś to 2 karpie, niewielkie bo po 1,40 kg. No ale rzeczywiście jak obserwowałem innych wędkarzy to brań nie było za dużo, u mnie tłumacze to szczęściem początkującego ;) Ryba brała na kukurydze albo kukurydze z białym robakiem i na spławik (na grunt jeden karp).
Pozdrowiam
[2012-09-20 11:25]

szwisztak

Witam do Topilca jeżdżę dość często. Ostatnie dwie wyprawy przyniosły parę większych karasi i dwa spięte karpie... Najlepszą przynętą jest kukurydza.

A co do samego łowiska wiosną widziałem zarybianie karpiem nie była to zbyt duża ilość i jeśli zarybianie było tylko raz to pewnie dużo z tych ryb już nie zostało. Osobiście uważam że ryby najlepiej biorą wiosną. Sam łowię tam amury i karpie, chociaż nie są to okazy. Największy jakiego złowiłem ważył 2,5 kg. Dużo jest szczupaka, zawsze jak jestem to ktoś wyciągnie jakiegoś na spinning. Właścicielka bardziej nastawia się na kasę niż na to żeby wędkarze byli zadowoleni.
[2012-09-20 16:20]

szwisztak


[2012-09-20 16:27]

Qbik80

Fakt, qltura obsługi - niezapomniane przeżycie.
[2013-09-28 12:47]