Zaloguj się do konta

Łowisko komercyjne Lipka

utworzono: 2012/08/30 15:45
Carol73

Łowisko komercyjne lipka.

Witam.
Wybieram się na to łowisko a ponieważ nie wędkowałem jeszcze na komercji więc potrzebuje paru informacji.
 Zestaw-czy wystarczy żyłka 0,22 -przypon 0,18 ,haczyk-8 czy raczej musi być coś mocniejszego?
Zanęta-jaka  się sprawdza na tego typu łowisku?
Przynęta-robactwo ,ziarna typu kukurydza,pęczak,pszenica czy może raczej kulki proteinowe lub pelet?
Z góry dziękuję za wszelkie informacje .POZDRAWIAM!!
[2012-08-30 15:45]

kamil11269

a na jakie ryby się wybierasz?
[2012-08-30 17:19]

florentyna

witam.
zestaw :wystarczy w zupelnosci.
zanenta: zwykla moze byc traper do tego kuku konserwowa drobny pellet jakies jobaki i booster jakis slodki:)
przyneta:hmm ja na tyn lowisku zakladam zwykla kuku na hak i sa "niezle" efekty :)


pozdro Adam
[2012-08-30 17:53]

mikku

Lipka jest obecnie najlepszym w regionie łowiskiem tego typu jeśli chodzi o kulturę na samych stawach, zaufanie właścicieli a także jeśli chodzi o prawdziwy wypoczynek. Pan Błaszkowiak ( właściciel ) chce w przyszłym sezonie stworzyc łowisko z wielkimi karpiami. Obecnie populacja karpia waha się między 1,5 a 5 kg z tym, że są takimi siłaczami, że wędkę można stracic przy chwili nieuwagi. Przy 10 godzinach wędkowania w tygodniu właścicel zapewnia darmowy obiad. Za złowienie największej ryby w trakcie obecnego sezonu- łowca ma zapewnione darmowe wędkowanie przez cały następny rok. Są również sumy i amury. Lipka jest doskonałą bazą rekreacyją- restauracja z doskonałym jedzeniem, spokój, cisza i fajne miejsce wypoczynku. Nie jest to typowa komercja. Koszt wędkowania to 2 zł za godzinę. Obsługa łowiska zawsze we wszystkim pomoże i na pewno nikt nie wyjedzie ze spuszczoną głową. Osobiście nie łowię na komercjach ( tzw burdelach) ale Lipka jest naprawdę fajna. Nie jadę tam na ryby ale tylko na wypoczynek i zabawę. Pozdrawiam. Mik [2012-08-30 18:33]

waldi05

Wyczerpująca i cenna informacja,choć ja osobiście i zdecydowanie wolę wody otwarte. [2013-03-27 09:51]