Łowisko kolo Wroclawia dla amatora

/ 2 odpowiedzi
Witam,

To mój pierwszy post, i chciałbym się w nim zapytać szanowne grono o to czy mógłby mi ktoś polecić jakieś miejsce gdzie mógłbym sobie połowić z gruntu z koszyczkiem zanętowym. Zaznaczam że jestem totalnym amatorem, łowiłem może ze 6 razy w życiu i nie ukrywam iż sprawia mi to wielką frajdę pod jednym warunkiem. Otóż w mojej okolicy (wrocław, północny zachód) próbowałem kilku miejsc jakie polecili mi znajomi wędkarze, i no cóż... Po 2 dni siedziałem i zdażało się tak iż nie miałem ani jednego brania przez ten czas. Zaznaczam iż nie zależy mi ani na tym aby ryba była "smaczna" pod względem jakości jak i gatunku albowiem i tak zawsze wszystko wypuszczam, nie posiadam nawet siatki. Za wszelkie porady z góry serdecznie dziękuję. Marcin
rafi-x


Kolego, możesz spróbować na prężycach z prawego skraja bardzo wcześnie rano. pozdrawiam (2010/07/27 06:41)

780528


Witam! Spróbój połapać odra na rędzinie niedaleko nowo budowanej obwodnicy.Albo też na osobowickich zimowiskach barek.Jedno znajduje się koło mostu milenijnego a drugie koło starej jednostki wojskowej,bądz też odra na karłowicach. Udanych połowów życzę pozdrawiam! (2010/07/27 11:18)