Łowisko Gardno i rzeka Łupawa

/ 2 odpowiedzi
WitamWybieram się na urlop i chciałem zamieścić tu kilka informacji jakie zdobyłem na temat w/w łowisk może komuś z was te informacje będą przydatne. Mianowicie na jeziorze Gardno z brzegu można łowić w okolicach wsi Gardna Wielka są tam tablice informacyjne obejmuje linie brzegu ujścia kanału wychodzącego z przepompowni ( biały betonowy budynek położony w okolicy Gardny Wielkiej ). Do połowu z łodzi udostępniony jest południowy akwen od ujścia rzeki do jeziora do tzw. płyty retowskiej na zachodzie w okolicy Retowa ( miejsce gdzie do jeziora schodzi droga z betonowych płyt ). Rzeka Łupawa w Rowach to jest troszkę śmieszna sprawa ponieważ od ujścia rzeki z jeziora w stronę morza do granic parku w okolicy hotelu Kormoran obowiązuje opłata za łowisko Gardno ( 7 dni 50 zł ) natomiast od granicy do mostu w Rowach wodą zarządza RZGW Gdańsk ale niestety nie posiadam informacji odnośnie opłat. poniżej mostu to woda morska i też nie znalazłem informacji komu należy uiszczać opłaty.
slawek500405


Od mostu do ujścia i w całym porcie opłatę uiszcza sie w kapitanacie portu w Ustce (2012/04/16 12:27)

dizzy76


A Kolego ile wynosi taka opłata na ten odcinek? (2012/04/22 19:15)