Zaloguj się do konta

Łowisko dla amatora w ok.Bydgoszczy

utworzono: 2009/07/24 11:25
marcinb

Witam
Mam prośbę. Jako, że jestem świeżym wędkarzem, przygodę z wędką zaczołem w tym roku szukam jakiegoś miejsca gdzie mógłbym połowić jakieś większe rybki. Byłem w chmielnikach i borównie ale z bardzo mizernymi efektami. Chciałbym połapać na spławik albo spining. Czy koledzy z okolic Bydgoszczy mogliby wskazać jakieś miejsce gdzie można złapać bez większych problemów jakąś rybkę. Możliwe, że wybrałem w chmielnikach i borównie złe miejsce. Proszę o wskazanie jakiegoś miejsca. Z góry dziękuję [2009-07-24 11:25]

mikstero

Nad wodę - tam Brda jest i Wisła. [2009-07-24 11:46]

Cytrus

Dobra rada :)

[2011-08-03 22:17]

Jeśli jesteś młodym wędkarzem, dopiero zacząłeś przygodę z wędkami i rybami, to czemu już się chcesz rzucać na duże ryby? Może powędkuj te mniejsze, zapoznaj się z tym dokładniej, zwyczaje, łowiska, przynęty, zanęty, zestawy itp, a np. od przyszłego sezonu zacznij POMAŁU nastawiać się na większe ryby. Nawet "prawa jazdy" nikt nie zaczyna od TIR-ów. [2011-08-04 08:47]

Tequila

Kto powiedział ''duże ryby''.???

Marcinb powiedział ''większe rybki'' i jeżeli ma ochotę na takie a nie inne to to forum jest po to, aby takich informacji ludziom udzielać jeśli o nie proszą, a nie ich zniechęcać/odciągać.

Ja nie jestem z Bydgoszczy ani okolic, więc niestety nie udzielę informacji gdzie, ale po porostu odpowiedź Mastiff'a nie była na miejscu(przynajmniej według mnie, bo np ja takiej odp nie chciałbym otrzymać).

[2011-08-04 16:45]