Zaloguj się do konta

Łowisko Czarnocin koło Łodzi

utworzono: 2012/12/17 20:10
Larog

Panowie mam pytanie jaka jest głębokość tego zalewu ?? jeśli ktoś może coś powiedzieć o tej wodzie na priv czy forum . Mam zamiar wedkowac tam od 2013 i chce przestudiować co nieco info   o tym zbiorniku  [2012-12-17 20:10]

włoski

Kolego z tego co wiem, to tam jest dodatkowa opłata za wędkowanie, parę stówek chcą na rok i jest jeszcze , ograniczona liczba przyjmowanych wędkarzy .Kiedyś sam chciałem tam się zapisać ale zapierdzieli taką sumke  za wpisowe ,ze mi sie odechciało i jeszcze jakaś kadencja czekania była ,nie tak ze od razu płacisz i łapiesz .Wiec się poddał
[2012-12-17 21:16]

piotreek

O samym zbiorniku nic Ci nie powiem,bo byłem tam dwa razy,ale tylko spacerowo.Zajrzyj tu: http://www.wolborka.pl/ ,jeżeli nic nie wyczytasz,to może złapiesz z kimś kontakt,kto udzieli Ci wszelkich informacji.
[2012-12-17 22:24]

dizzy76

Przeczytajcie regulamin... To jest dopiero dyscyplina :)
[2012-12-18 07:12]

Larog

Dzięki za info choć wszystko wiem wpisowe jest bolesne ale potem juz opłaty co roczne są takie jak wszędzie a przynajmniej podobne . regulamin jest rygorystyczny bo można tak nazwać. Ale mi sie to podoba bo wiem że jest łowisko zadbane i jest ryba . Ja traktuje wypad na rybki typowo rekreacyjnie więc żeby od czasu do czasu wyciągnąć jakiegoś ładnego miska i będę zadowolony    . Teraz  wypady na rybki  sobie odpuściłem . wiec staram sie uzyskać jakieś info na forum co do łowiska . Wiec jak ktos cos wie chętnie przeczytam . Pozdrawiam [2012-12-18 16:54]

bastek164

Byłem w tym roku nad tym zbiorniekiem, wedkował tam miejscowy wedkarz i po rozmowie z nim powiedzial ze coraz gorzej jest z ryba w tym zbiorniku, ze ciezko cos ladnego zlapac. Sam nie mialem przyjemnosci wedkowania. [2012-12-18 21:13]

kassam

nalezałem do Stowarzyszenia, fakt opłata wpisowe wyniosła mnie 300zł, dodatkowo do odbębnienia 4 dyżury nocne pod rząd, i sprzątania - jak nie to zawieszenie lub wykluczenie. ryby w 2012 faktycznie było mało. Szczerze opłaty da się przeboleć ale dyżury to już małe przegięcie. Ogólnie szału nie było. [2013-07-24 15:21]