Zaloguj się do konta

Łowisko bez numeru

utworzono: 2013/03/22 18:15
KakinPL

Witam, mam pytanie odnośnie wpisywania w ZEZWOLENIE AMATORSKIEGO POŁOWU RYB dat i numerów łowisk, przejdźmy do rzeczy ;) mam taką sprawę bo nie wiem co zrobić jeśli w wykazie wód ta woda nie ma swojego numeru, nie wiem czy wielkość ma jakiekolwiek znaczenie, ale ten stawik ma 0,5Ha wielkości i nie wiem jak go zapisać i czy wgl. go zapisywać.
Z góry dzięki i Pozdrawiam [2013-03-22 18:15]

panterasrc

Witam.Wygląda na to że nie jest to woda PZW .Tak czy inaczej wypada ustalić właściciela , uzyskać pozwolenie na połów i dostosować się do jego regulaminu.
[2013-03-22 20:14]

Jeżeli dane łowisko nie ma przypisanego danego nr - jest rubryka z konkretnym nr pt.- inne  [2013-03-22 20:21]

Roxola

Jeżeli dane łowisko nie ma przypisanego danego nr - jest rubryka z konkretnym nr pt.- inne 

Obawiam się, że jesteś w błędzie Erneście, rubryka inne dotyczy ryb (jeżeli Twój rejestr jest podobny do mojego) Prawdopodobnie zbiornik o którym pisze autor nie jest wodą PZW i wystarczy posiadać tylko KW żeby łowić. Na zbiornikach w mojej okolicy nie jest wymagane zezwolenie z Urzędu Miasta. A na drugi raz dla autora wątku porada - jeżeli chcesz uzyskać konkretną odpowiedź co do zbiornika, to przynajmniej napisz gdzie się znajduje. [2013-03-22 23:43]

Jeżeli dane łowisko nie ma przypisanego danego nr - jest rubryka z konkretnym nr pt.- inne 

Obawiam się, że jesteś w błędzie Erneście, rubryka inne dotyczy ryb (jeżeli Twój rejestr jest podobny do mojego) Prawdopodobnie zbiornik o którym pisze autor nie jest wodą PZW i wystarczy posiadać tylko KW żeby łowić. Na zbiornikach w mojej okolicy nie jest wymagane zezwolenie z Urzędu Miasta. A na drugi raz dla autora wątku porada - jeżeli chcesz uzyskać konkretną odpowiedź co do zbiornika, to przynajmniej napisz gdzie się znajduje.
Nikt nie jest nieomylny - ja się nigdy się nie wgłębiałem w te formułki , będąc przekonanym , że tworzą je niedouki bez odpowiedniej wiedzy w temacie. Jedynie pamiętam , że coś takiego istnieje jak rubryka - inne - a czy dotyczy to ryb czy łowiska to generalnie mam to w d...Ale dzięki spostrzeżeniom kol.z ciekawości sprawdzę jak jest w tym roku w moim ! ; dziękuję za korektę ! Ernest

[2013-03-22 23:54]

KakinPL

Woda należy do PZW bo jak wczoraj byłem u nich po odbiór to tam na spisie była ta woda [2013-03-23 08:23]

KakinPL

Chyba już wiem co mam wpisać NR3310 pozostałe wody stojące Okręgu Wałbrzych, Dziękuje i Pozdrawiam [2013-03-23 08:28]

Eureka ! - u mnie inne , a u Ciebie pozostałe [2013-03-23 10:56]

rush111

Jako wałbrzyski wędkarz zapytam kolego a co to za akwen ?
[2013-03-23 16:25]

Jako wałbrzyski wędkarz zapytam kolego a co to za akwen ?

pozostały inny

[2013-03-23 16:32]

Roxola

Prawdopodobnie chodzi o ten zbiornik
http://www.421.pzw.org.pl/wiadomosci/34300/60/ zasady_wedkowania_na_stawie_pzw_lokomotywa

I to jest bardzo ważne ;

Z Łowiska mogą korzystać wyłącznie członkowie Koła " LOKOMOTYWA "

[2013-03-23 17:14]

KakinPL

http://forum.wedkuje.pl/f,lowisko-w-swidnicy-hycel,619919,0.html proszę tutaj wcześniej to opisałem ;) [2013-03-27 13:27]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia