Łowisko Batorówka koło Jeżowa

/ 10 odpowiedzi
Moze mi ktos powiedziec jakie sa teraz tam zasady i oplaty bo slyszalem ze sie pozmienialo na gorsze?

Pozdawiam
tolo1988


sam jestem ciekawy tego łowiska jak z rybostanem jakiej wielkości karpie? jak atmosfera i najważniejsze czy bardzo dużo ludzi?
proszę o odpowiedź (2016/09/09 09:49)

kuba 82


Witam , wstep 15 PLN osoba wędkująca, osoba tow. 2 PLN,haczyki bezzadziorowe obowiązkowe, mata też, jak nie masz musisz wypozyczyć -10PLN,ryby możesz zabrać lub wypuscić .Zbiornik fajny, ale jest plga karasia(skubią wszystko) Pływają ładne karpie i amury, poza tym jazie i płotki,podobno są okazałe szczupaki.Ceny ryb odstraszają ; 
-karp 16PLN
-karas 10 PLN
- reszta nie pamiętam, ale z tego co pamiętam  drrrrrrrrrrrrrrrrrrrogo, nocleg 50 PLN.Zabierajcie swój zapas zanęty i przynęt bo paczuszka robala  5 PLN!!!!!!
W weekend nie ma po ci jechać, z reguły nie ma gdzie kija posadzic, w tygodniu kilka osób- ogólnie luz.Babka wydaję się sympatyczna, ale to tylko pozory,Pewnego razu będąc tam , podeszła włascicielka i zapytuje jak tam połowy, odpowiadam ze słabo, zapytałem w jakiej cenie karaś, powiedziała,ze 8 PLN,przy wadze juz były po 10, zapytałem dlaczego 10 , anie 8 ? odpowiedziała, że duze są po 10(słabo)/ ogólnie ryba bierze zawsze i na wszystko (2016/10/03 21:39)

mistrzu53


Nie bierze na wszystko i nie zawsze. Fakt, ryby jest dużo ale zdarza się że nawet karasie nie biorą. Karpiarze łowią naprawdę ładne karpie i amury, są duże leszcze, liny, okonie, jazie i szczupaki ale trzeba kombinować. Są też sumy i jesiotry ale to ciężki temat. Jeśli ktoś jest chętny na wspólny wypad prosze o kontakt mistrzu53@o2.pl (2016/10/04 21:41)

kuba 82


Koleo "mistrzu53" , kiedy bym tam nie był ,ryba współpracowała. Oczywiście nie neguje Twojej wypowiedzi, bo są takie dni w roku że , rzeczywiście posucha. Pozdrawiam 
  (2016/10/05 18:17)

mistrzu53


Zgadzam się, wcześniej zawsze brały. Ale w tym roku jest masakra. W batorówce zostało się mało drobnej ryby bo nikt nie kupeju okazów tylko karasie i karpie max; 2kg no i nikt nie łowi drapieżników a jest ich sporo i one też dziesiątkują drobnicę. (2016/10/05 21:48)

kuba 82


Rybka podrożała, karp po 20 złotych,obowiązek wypuszczania linów do wody.Cena za wstęp bez zmian,ale ryby dużo droższe niż w zeszłym roku.Wczoraj ludzi bardzo mało,co dziwne bo w weekendy zeszłego sezonu ciężko było o miejsce,być może ze względu na wzrost cen ludziki jeżdżą gdzie indziej.Odnoszę wrażenie,że wlasciciele już się dorobili i troszkę \"kładą lachę\" (2017/06/04 13:17)

WuPe


Wydaje mi się, że zbironik zaporowy zgodnie z polskim prawem nie może należeć do stowarzyszenia ani osób prywatnych. Dodatkowo zbiornik ten znajduje się na obszarze rezerwatu przyrody rzeki Rawka. W ostatnich rozporządzeniach dyrektora RDOŚ nie był wyłączony z obszaru rezerwatu. Wg. mnie wędkując tam narażamy się na karę. (2019/04/19 13:10)

Sith


Wydaje mi się, że zbironik zaporowy zgodnie z polskim prawem nie może należeć do stowarzyszenia ani osób prywatnych. Dodatkowo zbiornik ten znajduje się na obszarze rezerwatu przyrody rzeki Rawka. W ostatnich rozporządzeniach dyrektora RDOŚ nie był wyłączony z obszaru rezerwatu. Wg. mnie wędkując tam narażamy się na karę.
Wydaje mi się, że się mylisz. To łowisko komercyjne. Gdyby było tak jak piszesz, na potężne kary naraziliby się właściciele ośrodka, a biorąc opłatę za wędkowanie naraziliby się również na proces cywilny gdybyś został ukarany za wędkowanie. Odbywają się tam również oficjalne zawody, więc chyba jednak piszesz coś co mija się z prawdą.

Na marginesie, czy ktoś ostatnio tam łowił? Interesuje mnie szczeólnie spinning.
(2019/05/12 08:25)

pawelz


Czasami tam zagladamy z kumplami. Ale my tylko na muche. Niestety w tym roku bylem tylko raz i na 0. Dwa brania szczupaka. Jeden spadl drugi obcial muche.Ale zeszly rok byl niezly. Kilka szczupakow 90+ wyjalem. Najwiekszy 96 cm. Niestety metrowki jeszcze nie dane bylo.
Ale z tego co czytale, w tym roku spinningisci juz troche polowili ryb. (2019/05/15 09:02)

Sith


Dzięki Pawle za informację. (2019/05/15 10:08)