Łowisko 029 Jankowice

/ 2 odpowiedzi
Od pewnego czasu na kanale Jankowice stwierdziłem duże zanieczyszczenia wody nie chodzi tu o drewno spływające przy dużych stanach wody ale o fekalia z miasta Oświęcim i zakładu chemicznego.Podejrzewam że oczyszczalnia idzie po najmniejszej lini oporu i oddaje cześć do Wisły co objawia się dużą ilością patyczków higienicznych które osiadają na brzegach kanału.Bardzo jestem niezadowolony z tego powodu bo kiedyś to było świetne łowisko.
luzy


Oczyszczalnia podczas ulewnych deszczów nie przyjmuje ścieków tylko przelewają się specjalnymi przelewami z głównego kolektora ściekowego i wpadają bezpośrednio do rzeki . Mieszkam w niewielkiej odległości od oczyszczalni w Chrzanowie. Nie raz widzę jak podczas obfitych opadów walą przelewami fekalia. Wisła a w szczególności kanał Smolice to niezłe szambo (szczególnie kanał gdzie opada na dno cały syf). (2013/06/28 17:46)

Adam30B


Oczyszczalnia podczas ulewnych deszczów nie przyjmuje ścieków tylko przelewają się specjalnymi przelewami z głównego kolektora ściekowego i wpadają bezpośrednio do rzeki . Mieszkam w niewielkiej odległości od oczyszczalni w Chrzanowie. Nie raz widzę jak podczas obfitych opadów walą przelewami fekalia. Wisła a w szczególności kanał Smolice to niezłe szambo (szczególnie kanał gdzie opada na dno cały syf).

Dokładnie zgadzam się z tobą Wisła od ujścia rzeki Przemszy to totalny gnój i syf.
(2013/06/28 19:57)