Łowiska [Świętokrzyskie/Podkarpackie]

/ 4 odpowiedzi
Witam wszystkich forumowiczów.
Mam do was pytanko :)

Pochodzę z Ostrowca Świętokrzyskiego. Poszukuję aktywnych łowisku w których jest sporo okonia, szczupaka. Rzeki/rzeczki bądź stawy/ jeziora. Oczywiście w tych dwóch województwach, najbardziej w okolicy Kielc i Tarnobrzegu rzecz jasna dalej też bo jak wiadomo trzeba poświecenia:) Jeśli są obecni forumowicze z mojej okolicy znający takie miejsca bardzo proszę o odpowiedz w poście lub wiadomośc prywatna. :) Jeśli to tajemnica zawodowa rozumiem i nie nalegam. Łowię dla przyjemności i odpoczynku :)

Ps. W mojej okolicy działa banda starych kłusowników którzy nie dają szansy na rozwój ryb. Dlatego jestem już zniesmaczony moją rzeczką płynącą obok i poszukuję miejsca gdzie mogę coś połowic a nie zobaczyc starego " chłopa " stojącego z siata... (rzeka Kamienna).
DelTor0

Niestety siata to czesty widok w Swietokrzyskim... U mnie jest dokladnie to samo. Co do lowisk to najwiecej info znajdziesz na http://swietokrzyskiprzewodnikwedkarski.pl/ , ale generalnie wesolo nie jest.

(2013/05/23 13:54)

fuksowaty

wióry, brody, chancza na kamiennie okolice czekarzewic wisła w piotrowicach, sandomierzu rura w ciszycy ze spiningiem w naszych okolicach nie jest wcale tak zle:) (2013/05/23 15:43)

MattMezz

Wióry są spoko ale przeraża mnie ilośc wędkarzy nad wodą:)
Brody jakoś nie przepadam też duża presja.
Zastanawia mnie ta chańcza ale słysząc co się tam działo w zeszłym roku też mam obrzydzenie.
Kamienna .. "mój odcinek" Bodzechów - Piaski skomentuję tak BANDA KŁUSOLI :/
Wisła zawsze mnie kręciła i nie raz zaskoczyła :) Dlatego to jest chyba jedynie najlepszy wariant w okolicy :) (2013/06/21 12:52)

fuksowaty

kamienna miejscowosc Stoki Duże okolice młyna - jak trafisz na dzien to pieknie mozesz połapac. (2013/07/09 08:50)