Zaloguj się do konta

Łowiska Złów i Wypuść w okręgach PZW

utworzono: 2013/02/18 11:50
bogdan007

Witam wszystkich i proszę o umieszczanie informacji na temat łowisk złów i wypuść w okręgach PZW

Lokalizacje(jak dojechać) ,ciekawostki, opinie o łowisku ,co można złowić,

które polecacie, foty

[2013-02-18 11:50]

wirefree

Ze tak niesmialo sie wtrace, na stronie glownej portalu masz wyszukiwarke troche nieaktualna ale mozna znalezc duzo łowisk PZW i na kazdym mozesz złowić rybke i ja wypuscic.

[2013-02-18 13:08]

MASTINO

Wszystkie łowiska PZW dla każdego wędkarza mogą być łowiskami "Złów i wypuść". A jeżeli pytasz o bardzo rybne, w związku z tym, łowiska PZW, to długo będziesz szukał. [2013-02-18 15:02]

adler

Wykaz łowisk złów i wypuść - okręg opolski. 

1.
Śródlecie II – zbiornik retencyjny
11,77 ha.
Dobrzeń Wielki - Elektrownia Opole

2.
Spałek- Staw
5,10 ha.
Strzelce Opolskie - Miasto / koło PZW  Strzelce Opolskie

3.
Biała Głuchołaska- od granicy państwa do mostu drogowego (Biała Nyska – Kałków)

Klub Muchowy „Alexandra” Nysa i Głuchołazy

4.
DĄBROWA –wyrobisko
1,0 ha.
Dąbrowa
Koło PZW Dąbrowa

5.
Zębowice
2,5 ha.
Zębowice
Olesno [2013-02-18 15:40]

MASTINO

Krzysiu, i są one bardziej rybne niż inne, "standardowe" PZW? Chyba niebardzo, co? :( [2013-02-18 15:46]

adler

Maćku, z całym szacunkiem, ale są. 

Na nich trzeba mieć solidne zestawy, gdyż są tam duże ryby i zarybiane takimi. My na " Spałku" mamy okazy ponad 20- kilowe . Karp, amur, sum, duże leszcze, szczupaki.... Niejeden mądry pozostał na brzegu z zdziwioną gębą, patrząc jak wędka trzeszczy i się łamie w drzazgi lub odpływa w dal.  

[2013-02-18 15:54]

MASTINO

Maćku, z całym szacunkiem, ale są. 

Na nich trzeba mieć solidne zestawy, gdyż są tam duże ryby i zarybiane takimi. My na " Spałku" mamy okazy ponad 20- kilowe . Karp, amur, sum, duże leszcze, szczupaki.... Niejeden mądry pozostał na brzegu z zdziwioną gębą, patrząc jak wędka trzeszczy i się łamie w drzazgi lub odpływa w dal.

Pytałem z ciekawości, bo u mnie nie ma takiego ani jednego. To zazdroszczę, szczerze. 

[2013-02-18 16:00]

bogdan007

Oczywiście że na każdym akwenie można wypuścić ryby ale chodzi mi o ZŁÓW I WYPUŚĆ   konkretne łowiska jak podaje ADLER tyle że więcej informacji coś o zbiorniku jak dojechać na co łapać jaka okolica bo przecież nie chodzi o naszarpanie ryb tylko o wypoczynek w przyjemnym otoczeniu samo to że łapie się na haki bez zadziorowe . Miejsca gdzie można złowić ładną rybkę  a nie karpia czy płotkę  ( nie mam nic do karpiarzy) chodzi o adrenalinę w przyjemnym miejscu

[2013-02-19 10:08]

bogdan007

Trasa Opole Niemodlin
[2013-03-21 14:30]

Esper

Czy łowisko obejmuje wszystkie pokazane na mapce zbiorniki? Czy któryś konkretny?
[2013-05-15 22:26]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia