Zaloguj się do konta

Łowiska wędkarskie Siedlce i okolice

utworzono: 2012/07/17 17:56
Ballantines

Witam czy mógłby mi ktoś polecić jakieś łowiska w okolicy Siedlec??
Osobiście byłem w Suchożebrach od 6.00 do 20.00, płatne 10zł za wejście za rybę ale warto dopytać właściciela bo  często  zmienia zasady. Wyciągnąłem tam parę karpi po 1,5 do 2 kg kilka płotek i okonia. Wiem że są tam też amury (gratuluje ładnej 6 kg koledze!) i szczupaki ale rzadko. Ogólnie 3 stawy, jest czysto. To co mi się nie podobało że właściciel ma humory i nie zawsze z każdej strony da się podejść do stawu, no i jego głupi pomocnik który wkurza ludzi - taki dziadek na skuterze. 
W Kotuniu na Wodniku 10zł za wejście + załapane ryby. Ale powiem że tu niewiele się dzieje. Spoko okoni ale takich po 10- 15 cm. Nie wiem ile w tym prawdy ale podobno rybki są dobrze dokarmiane więc niechętnie dają się łapać. Miejsce bardziej na randkę niż na ryby :) miejsce urokliwe jeden staw wokół ławeczki z zadaszeniem i pomostem. Bardzo miły właściciel nie lata nie zbiera kasy nie sprawdza co i ile złapałeś. Dużym plusem jest i tu zacytuje właściciela "zapraszam od wschodu do zachodu słońca" :)
 

[2012-07-17 17:56]

piter007

W Kotuniu ja połowiłem parę karpi ,ale tam one są bardzo cwane i moim zdaniem dokarmiają je tylko wędkarze.

Mam jeszcze pytanie w Suchożebrach w którym to jest miejscu?

[2012-07-17 20:01]

Ballantines

Z Siedlec do Suchożber Siedlce Sokołowska i dalej prosto przez Chodów do Suchożebr, przed szkołą w prawo i dalej prosto stawy po lewej stronie za łukiem. Polecam Mapy Google. [2012-07-17 20:22]

Ballantines

[2012-07-17 20:23]