Zaloguj się do konta

Lowiska w regionie Świdnicy... Mietków,Zagórze

utworzono: 2009/01/18 09:49

Na wstępie witam wszystkich ,zima nie odpuszcza więc jest czas żeby coś napisać .Jest kilku aktywnych użytkowników forum więc wpadłem na pomysł że by każdy z nas opisał nasze łowiska oczywiście te na których bywał w zeszłym roku . Ciekaw jestem kto ma jakie doświadczenia z ubiegłego roku dotyczące łowisk w naszej okolicy . Jeśli pomysł wypali i każdy doda coś od siebie , możemy mieć z tego pożytek w nowym sezonie . Na początek proponuje Sieniawkę , Mietków , Zagórze ,Witoszówkę . I mój ulubiony temat czyli rzeka Piława ... z mojej strony postaram się jak najlepiej opisać doświadczenia dotyczące tej rzeki wrzuciłbym ją jako łowisko ale niema kategorii małych rzek .. Pozdrawiam Piotr [2009-01-18 09:49]

Na początek napiszę kilka słów o łowieniu w mojej ulubionej rzece Piławie ..w zeszłym roku zaczęło się wcześniej tzn gdzieś około 10 stycznia na początku kilka brań w Pszennie ,parę małych płotek . W marcu już było o wiele lepiej na odcinku Pszenno koło pgr-u ,łowiłem także koło mostu w Boleścinie tam było też dobrze jednego dnia miałem 40 sztuk około 22 cm (dziwne że wszystkie jednakowe ) Kwiecień to dobre połowy na odcinku między Pszennem a Jagodnikiem i tu były największe wręcz rekordowe okazy .Maj to dobre brania klenia w Pszennie w ciągu długiego weekendu 3 duże sztuki ponad 40 cm . Potem czerwiec znowu Boleścin ładny lin i kilka karasi . Wakacyjna przerwa i sierpień to dobre brania w Jagodniku po tym mój ulubiony miesiąc czyli październik i znowu Jagodnik brały ładne płocie ogólnie ro na rzece Piławie oceniam pozytywnie lecz nie omieszkam stwierdzić ,że bywało lepiej ..... [2009-01-25 18:08]

detektyw11

Myślę że jest jakiś sposób aby dodać Piławę jako łowisko trzeba będzie o tym pomyśleć. Ja na razie staram się o uruchomienie naszego koła jako strony www może uda się ściągnąć na nią więcej członków naszego koła. [2009-01-25 21:52]

SPIDSPAW

Cześć
Najleprze moje łowisko z roku 2008 to zbiornik przy wsi Maniów lub Proszkowice
Wczesną wiosną ( MARZEC ) Węgorze ,płoć i już dobrze bierze karp .Od maja
SZCZUPAK mój w tym roku 1metr w czerwcu koledzy złapali sandacza
1metr 17 cm ale i szczupak i sandacz ze środka zbiornika
POZDRO [2009-02-04 10:41]

ekoolo

Pietro i detektyw dogadaliście się w końcu?:)))Moim łowiskiem no1jest był i będzie Mietków,potem Zagórze.Do Maniowa chyba zajżę wtym roku. [2009-02-04 11:47]

nie dogadaliśmy się kolega detektyw ze względu na swoją ksywę nie potrafi znaleźć czasu dla naszego portalu .........tylko tropi i tropi nie wiem kogo chyba rowerzystów ich najłatwiej wytropić ................dziadka po 60 -tce co z działki na rowerze wraca to jest połów lepszy niż jazie i płocie .,., [2009-02-11 21:37]

mateuszrosiak5

mam do was pytanie na co łowice na piławie [2009-06-25 20:15]

necroperversor88

Na Piławce nie ma juz ryby!!!!!!!!!! [2011-09-13 19:49]

maverick76

a kiedy będzie? :)
[2015-03-25 11:57]